مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گیلان:شمال ما:  مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گیلان با اشاره به اینکه امروز مدیر موفق توانمند در حل مسئله است، گفت: طراحی، برنامه ریزی و آینده پژوهی باید مورد توجه مدیران باشد.

 

به گزارش خبرگزاری مهر، جواد شفیعی ثابت بعد از ظهر شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان فومن ضمن تسلیت به مناسبت آغاز ماه محرم با بیان اینکه مدیریت یک مسئله پیچیده و به روز است، گفت: به نظر می‌رسد در شرایط فعلی یک مدیر توانمند باید مدیر حل مسئله باشد.

شفیعی ثابت با تاکید بر اینکه یکی از ویژگی‌های مدیر موفق در عصر حاضر کشف مشکلات و موانع و رفع آن است، تصریح کرد: طراحی، برنامه ریزی و آینده پژوهی از دیگر خصوصیت‌های یک مدیر موفق به شمار می‌رود.

وی با اشاره به توجه جدی دولت سیزدهم به انتخاب مدیران افزود: جوان گرایی یکی از سیاست‌های جدی در انتخاب مدیران است که در همه بخش‌ها به آن توجه می‌شود.

شفیعی ثابت با تاکید بر اینکه ما در انتصاب‌ها به دنبال نگاه حاکمیتی بوده و جناح‌ها و باند بازی در تصمیمات لحاظ نمی‌شود، اضافه کرد: در نظام جمهوری اسلامی مدیری می‌تواند به مردم خدمت کند که نگاه حاکمیتی داشته باشد.

وی با بیان اینکه توصیه بنده به مدیران فارغ از نگاه‌های انتخاباتی و دسته بندی ها خدمت به مردم است، ادامه داد: توانایی، شایستگی، انگیزه خدمت و برنامه تحول آفرین از شاخصه‌های انتخاب مدیران است.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.