سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان:شمال ما: سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: تا پایان هفته شاهد بارش های پراکنده در استان هستیم.

 

شبنم هادی‌نژاد روز یکشنبه در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: طبق تصاویر ماهواره ای انتظار می رود از عصر امروز تا ظهر دوشنبه برای گیلان بارش باران داشته باشیم.

وی همچنین از احتمال بارش های پراکنده باران برای روزهای پایانی هفته خبر داد و افزود: البته بارندگی ها پراکنده بوده و از شدت کمتری برخوردار است اما ممکن است در برخی مناطق به صورت رگباری باشد.

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: دمای هوا نیز در این مدت تغییر محسوسی نخواهد داشت و برای ظهر یکشنبه در گرمترین ساعن برای مرکز استان به حدود ۲۸ درجه سانتیگراد خواهد رسید.

هادی نژاد به میزان بارش ها از روز پنجشنبه تا صبح شنبه گذشته اشاره و بیان کرد: طی همین مدت؛ بیشترین بارش مربوط به سیاهکل و پس از آن بندر کیاشهر با ۲۹ میلیمتر و شهر بیجار ۲۷ میلیمتر بوده است.

همچنین میزان بارش در شهر رشت از پنجشنبه گذشته تا صبح شنبه را ۱۲ میلیمتر عنوان کرد.

با توجه به جدول هواشناسی گیلان، دمای استان تا روز سه شنبه افزایش نسبی هم خواهد داشت که بر همین اساس رودسر که روز گذشته با ۲۶.۳ درجه سانتی گراد بیشترین دمای استان را به خود اختصاص داده بود روز سه شنبه دمای ۳۱ درجه را خواهد داشت.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *