شمال ما: مدیر روابط عمومی صدا و سیمای گیلان اعلام کرد: رضا سیف پور تهیه کننده ،ناشر ، نویسنده و هنرمند گیلانی بر اثر بیماری کبدی بدرود حیات گفته است.

 

تهیه کننده صدا و سیما گیلان بر اثر بیماری کبدی بدرود حیات گفت

محمد رضا محبی  روز دوشنبه در گفت‌وگو با ایرنا ضمن رد کردن شایعاتی مبنی بر درگذشت این هنرمند بر اثر کرونا افزود: این تهیه کننده صدا و سیما پس از تحمل چند ماه بیماری کبدی درگذشته است و ضایعه ای فرهنگی برای استان بجا گذاشت.
وی ادامه داد: زنده یاد سیف پور پس از انجام آزمایشاتی متوجه روند پیشرفت بیماری خود شده بود و در انتظار پیوند کبد در شیراز به سر می برد که متاسفانه دچار تشنج شدید شد و بدرود حیات گفت.
وی ضمن ابراز تأسف از درگذشت این ناشر فعال و هنرمند پیشکسوت و اعلام همدردی با خانواده محترم و بازماندگان ایشان، این ضایعه را به اصحاب فرهیخته فرهنگ و هنر استان تسلیت گفت.
رضا سیف پور، نویسنده گیلانی و از تهیه کنندگان ارشد صدا و سیمای استان که برنامه‌های پرمخاطبی همچون مهتاب شبان را تولید کرد، روز گذشته پس از تحمل چند ماه بیماری کبدی جان به جان آفرین تسلیم کرد. سریال چای و زندگی، پنج سری برنامه شبانه مهتاب شبان، تله فیلم لنج گیل بابا و خانواده سخاوت، مجله فرهنگی وارش و برنامه‌های تخصصی همچون تکاپو از آثار این تهیه کننده برجسته صدا و سیمای مرکز گیلان است. سیف پور همچنین خالق عروسک نازک بین بود که جایگاه خاصی در میان گیلانی‌ها داشت.وی مدرس دانشگاه و مدیر تولید سیمای مرکز گیلان (شبکه باران) و مدیر انتشارات باران نقره ای رشت بود.

ایرنا گیلان نیز ضمن اعلام همدردی با خانواده محترم ایشان ،درگذشت این همکار رسانه ای را به جامعه فرهنگ ، هنر و رسانه استان تسلیت می گوید.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *