با حضور هنرمندان مطرح کشور؛شمال ما: دومین جشنواره گل دهی لاله های تالابی در میان استقبال پرشور شهروندان و گردشگران و با حضور هنرمندان مطرح کشور در انزلی آغاز به کار کرد.

 

شهردار بندرانزلی در حاشیه برگزاری این مراسم به ایرنا گفت: جشنواره لاله های تالابی با رویکردی زیست محیطی، گردشگری و اجتماعی برگزار شده است.
رضا پورشعبان با اشاره به برگزاری موفق اولین دوره این جشنواره درسال گذشته افزود: معرفی صنایع دستی بومی، برگزاری کارگاه های آموزشی مرتبط با تالاب و محیط زیست و همچنین برگزاری تورهای انزلی گردی و جشن های شبانه از دیگر ویژگیهای این جشنواره است .
وی خاطرنشان کرد: در این جشنواره در کنار کلیه دستگاه های اجرایی دستگاه ها و مجریان خدمات رسانی در بخش های مختلف از جمله هتل داران، اتحادیه قایقرانان و رستوران داران نیز شهرداری را در برگزاری هرچه بهتر این جشنواره کمک می کنند.
پورشعبان ابراز امیدواری کرد با تلاش و کوشش همه دستگاه های اجرایی و مسئولان این جشنواره را به عنوان نماد ملی برای شهرزیبا و ساحلی انزلی تبدیل کرده و هرساله شاهد حضور گردشگران از تمام نقاط در این جشنواره باشیم.
به گزارش خبرنگار ایرنا پس از افتتاح نمایشگاه صنایع دستی، سوغات و هدایا و همچنین برگزاری مسابقه ماهیگیری با رویکرد زیست محیطی به عنوان پیش برنامه های دومین جشنواره گل دهی لاله های تالابی، جشن های شبانه این جشنواره نیز با حضور مجتبی کبیری خواننده پاپ و جوادعزتی بازیگر کشورمان و با اجرای بهروز تشکر آغاز به کار کرد.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *