شمال ما: یک زن ایتالیایی برای شاد کردن کودکان بستری در بیمارستانی در این کشور دست به اقدامی تحسین برانگیز زد که به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد.

 

انسان موجودی اجتماعی است و در اثر همین تعامل و حضور در اجتماع است که رشد می‌کند، می‌آفریند و در یک جمله جهان را به مکانی زیباتر برای زیستن تبدیل می‌کند.

متاسفانه با شیوع کرونا و ایجاد محدودیت ها، به منظور رعایت فاصله اجتماعی بسیاری از شهروندان در جهان مجبور به ماندن در خانه‌ها شدند. این ماندن طولانی مدت در خانه شاید از طرفی نتایجی مثبت به همراه داشته، اما از طرف دیگر خود نتایج، اثرات و صدمات روحی و روانی جبران ناپذیری به شهروندان وارد کرده است.

این صدمات علاوه بر افراد سالم، شاید بیشتر در افراد بیمار نمود پیدا کند، به ویژه بیمارانی که مجبورند تا زمانی طولانی را در بیمارستان بستری باشند؛ بنابراین لزوم ایجاد فضایی مفرح و شاد برای خانواده‌ها در این برهه از زمان، بسیار لازم و ضروری است.

اما به تازگی اقدام جالب یک زن محلی در ایتالیا به سوژه رسانه‌ها تبدیل شده است. این زن که عضو تیم نجات آلپ است و هویتش «دوناتلا» اعلام شده با پوشیدن لباس یک جادوگر محبوب محلی در ایتالیا و اجرای برنامه روی یک طناب، آن هم دقیقا در مقابل یک بیمارستان مخصوص کودکان تلاش کرد تا کودکان بیمار را شاد کند.

حرکت زیبای زن ایتالیایی همه را تحت تاثیر قرار داد+عکس

منبع: باشگاه خبرنگاران


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *