سرمربی تیم فوتبال شهرداری آستارا:شمال ما: سرمربی تیم شهرداری آستارا، گفت: مسئولان آستارا برای جذب حامیان مالی در بخش خصوصی برای حمایت از تیم فوتبال شهرداری این شهر مشارکت کنند.

 

حسن اشجاری بعد از ظهر یکشنبه در دیدار با مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان و مسئولان شهرستان آستارا، اظهار کرد: در این برهه حساس باید زمین ورزشی وحدت آستارا تنها در اختیار تیم شهرداری آستارا برای تمرین بازیکنان این تیم قرار بگیرد و مدارس فوتبال و بازی‌های تیم‌های پیشکسوتان در سایر زمین‌های ورزشی شهرستان انجام شود.

اشجاری، افزود: مسئولان باید برای جذب حامیان مالی در بخش خصوصی مشارکت کنند و از اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان انتظار داریم که به مانند تیم داماش گیلان از تیم فوتبال شهرداری آستارا به عنوان نماینده فوتبال استان گیلان نیز حمایت کند.

وی با تاکید بر اینکه تیم فوتبال شهرداری آستارا با وجود نواقص فنی زمین چمن مجموعه ورزشی وحدت و بودجه ناکافی ۲۰ میلیارد ریالی، به لیگ دسته یک کشور صعود کرد و دوری از حاشیه، همدلی و تلاش بازیکنان برای هدف مشترک از دلایل موفقیت و صعود بود، گفت: تاجران، خیران و فعالان بخش خصوصی که کارهای انسان دوستانه بزرگی انجام داده‌اند، بخشی از هزینه‌های این تیم ورزشی فوتبال را تقبل کنند.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری آستارا، تصریح کرد: ورزشگاه وحدت آستارا از نظر رخت کن، محل ورود و خروج بازیکنان، جایگاه تماشاگران، فنس دور زمین و نورپردازی نواقصی دارد و در صورت برطرف نشدن آنها بازی‌های نیم فصل شهرداری خارج از خانه برگزار خواهد شد.

منبع: مهر


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *