به مناسبت هفته دفاع مقدس؛شمال ما: مهندس عطایی سرپرست شهرداری رشت در میز خدمت دستگاه های اجرایی شهرستان که به مناسبت هفته دفاع مقدس در مسجد مالک اشتر محله ولوکس رشت برگزار شد، حضور یافت.

 

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، مهندس عطایی سرپرست شهرداری رشت با تبریک هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اظهار کرد: تمام تلاش ما این است که دوران سرپرستی دوران گذر نباشد و فعالیت ها به صورت جدی ادامه یابد.

سرپرست شهرداری رشت با اشاره به بازدیدهای مستمر از مناطق و سازمان های شهرداری در دوران سرپرستی گفت: تأکیدات ویژه به پیمانکاران برای تسریع در اجرای پروژه های عمرانی انجام شده است.

محمد حسن عاقل منش عضو شورای اسلامی شهر رشت نیز در این میز خدمت با اشاره به اینکه شهرداری رشت اقدامات زیادی در محله ولوکس انجام داده است، گفت: روکش آسفالت، پروژه جمع آوری آب های سطحی از جمله اقدامات شهری در محله ولوکس است.

عاقل منش همچنین به ظرفیت تالاب عینک برای توسعه و رونق ورزش های آبی اشاره کرد و افزود: راه اندازی پیست قایقرانی می تواند این منطقه را به قطب گردشگری ورزشی تبدیل کند و منجر به تحول اقتصادی در این منطقه شود.

 گفتنی است مشکلات محله ولوکس و ساکنین این محله با حضور مدیران دستگاه های اجرایی استان مورد بررسی و حل و فصل قرار گرفت.

.
.
 
.
.
.
.
.

کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *