سرپرست اداره منابع طبیعی شفت خبر داد:شمال ما: سرپرست اداره منابع طبیعی شفت، از انهدام شبکه قاچاق چوب در ویسرود شفت خبر داد و عنوان کرد: در یک عملیات تعقیب و گریز که در ساعات نیمه شب انجام شد، تعداد یک دستگاه خودروی نیسان، توقیف و ضبط شد.

 

حسین آبکار در گفت وگو با ایسنا، از آزادسازی اراضی ملی در یکی از توابع شهرستان شفت خبر داد و اظهار کرد: پیرو دستور مقام قضایی و احکام صادره، بخشی از عرصه های ملی تصرف شده شهرستان از ید افراد سودجو خارج شد.

وی افزود: با توجه به حکم صادره توسط مرجع قضایی و با همکاری نیروی انتظامی، زمینی به مساحت ۱۰ هزار مترمربع واقع در روستای چماچا که در تصرف اشخاص غیر بومی بود، خلع ید شد.

سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شفت تصریح کرد: قطعاتی از اراضی ملی که از گذشته در تصرف افراد قرار داشته است، با تنظیم پرونده و ارجاع به محاکم دادگستری در حال پیگیری می باشند که به محض صدور رای دادگاه، خلع ید و نسبت به باز گرداندن اراضی به دولت اقدام می شود.

آبکار، همچنین از انهدام شبکه قاچاق چوب در ویسرود شفت خبر داد و عنوان کرد: نیروهای پاسگاه ویژه یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شفت، بعد از گشت های نامحسوس شبانه روزی، موفق به شناسایی شبکه قاچاق چوب در جنگل های ویسرود شدند.

وی اضافه کرد: در این عملیات تعقیب و گریز که در ساعات نیمه شب انجام شد، تعداد یک دستگاه خودروی نیسان، توقیف و ضبط شد و با شناسایی عاملین قاچاق و تشکیل پرونده، به مرجع قضایی معرفی و روانه زندان شدند.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *