صاحب مقصودی

شمال ما: اقا به خدا من خبرنگار ورزشی هستم، نه یک سال دو سال، بلکه بیشتر از بیست سال؛ علیرغم همه علاقه ای که سیاست به ما دارد، ولی من اصلا سیاست رو دوست ندارم و تا حالا هم سیاسی ننوشتم، شاید ورزشی -سیاسی نوشته باشم، ولی سیاسی صرف ننوشتم.

 

احمدی نژاد هم با احمدی نژاد گری هایش موفق نشد، من را به حرف بیاورد، ولی با اینهمه علاقه ای که شخصا به روحانی داشتم، نتوانستم قلم را در غلاف نگه دارم.

به دوستی که اندکی وام گرفته بود و اندکی هم طلای همسرش را فروخته بود، پیشنهاد خرید زمین در ناکجا اباد دادم تا سرمایه ای برای آینده داشته باشد، در طول یک هفته دو بار زمینی کوچک را به مذاکره نشست و تمام کرد و وقتی فردایش برای ختم معامله مراجعه کرد، فروشنده قیمت زمین را افزایش داد و در نهایت نتوانستند معامله ای صورت دهند.

دوست ما دیگر زورش به خرید زمین نمی رسید، گفت خودرویم را از اسقاطی به صفر تبدیل می کنم، غریبه که نیستید یکی دو ماه گذشته قصد ثبت نام خودروی دنا رو داشت که موفق نشد، تیر ماه این خودرو ۱۴۸ میلیون تومان بود و با کمی استقراض و وام و فروش طلای مهربان همسر می توانست بخرد، ولی امروز قیمت آن بعد از وعده گشایش روحانی فقط کمی !!! افزایش پیدا کرده و به ۴۸۵ میلیون تومان!!! رسیده است.

اصلا روحانی تا گفت گشایش اقتصادی در راه است، بورس سقوط کرد، طلا و سکه و ارز گران شد، خودرو و زمین و مسکن و اجاره آن نیز که دیگر حرفی برای گفتن نگذاشتند.

می خوام از اقای روحانی درخواست کنم ایا می تواند برای چند لحظه کاری نکند؟

به خدا مملکت ما به قول آقای احمدی نژاد یک مملکت امام زمانی است و خودش راه خودش را می گیرد و می رود، از همین رو از آقای دکتر حسن روحانی که بنا بود صد روزه مشکلات اقتصادی کشور را حل کند خواهش می کنیم دیگر هیچ کار نکند.

منبع: خط اول ورزشی


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *