صاحب مقصودی

شمال ما: اداره کل ورزش و جوانان گیلان به مناسبت هفته دولت، شش پروژه ورزشی که جملگی چمن مصنوعی بودن را افتتاح کرد. اما اگر گذری به پروژه های افتتاحی دو مناسبت پیشین اداره کل ورزش و جوانان گیلان در دهه فجر و هفته تربیت بدنی بیاندازیم، کمی نگران می شویم که خدای نکرده باز با پروژه های فیک روبه رو نباشیم؟

 

هفته تربیت بدنی سال گذشته بود که خانم مدیرکل از افتتاح چهار پروژه ورزشی در شهرهای رشت (دو پروژه)، آستانه اشرفیه و آستارا که باز جملگی چمن مصنوعی بودن خبر داده بود که وقتی خبرنگار ما پیگیر مشخصات پروژه ها از روسای ادارات این شهرها شده بود دریافتیم تنها یکی از این چهار چمن مصنوعی در شهر استانه آماده بهره برداری بود و مابقی هنوز قابلیت افتتاح ندارند.

هنوز جای این زخم خوب نشده بود که دهه مبارک فجر از راه رسید و اداره کل ورزش و جوانان گیلان اعلام کرد یک دوجین پروژه برای بهره برداری دارد. اما وزیر ورزش که برای افتتاح این پروژه ها به گیلان آمده بود از همان ابتدای ورود به گیلان، در رودبار متوجه شد برخی از پروژه ها هنوز اماده نیستند؛ از همین رو از بهره برداری پروژه های چون استخر رودبار و زمین چمن مصنوعی آستانه اشرفیه سرباز زد.

حال وقتی در کمتر از یک سال، دو مناسبت مهم و حیاتی کشور در اداره کل ورزش و جوانان استان اینگونه گذشت، مردم نگران واقعیت پروژه های افتتاحی این اداره کل در هفته دولت که از قضا باز هم چهار زمین چمن مصنوعی است، هستند.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *