شمال ما: در راستای اجرای سامانه ی خرید و جمع آوری پسماند خشک از مبدا تولید، نشستی با شرکت فن آوا، به منظور راه اندازی کیف پول موبایلی در سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری رشت برگزار شد.

 

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت و به نقل از روابط عمومی سازمان فاوا، پیرو ابلاغ قرارداد مشارکت، برنامه ریزی و اجرای سامانه ی خرید و جمع آوری پسماند خشک از مبدا، نشستی در سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات با نمایندگان شرکت فن آوا به منظور راه اندازی کیف پول موبایلی شهرداری رشت برگزار شد.

هانی عسکری، رییس سازمان فاوا در این نشست با تاکید بر لزوم بررسی دقیق و کارشناسانه ی قابلیت های نرم افزاری کیف موبایل الکترونیکی بیان داشت؛ یکی از خدمات مهم این قرارداد، راه اندازی کیف پول موبایلی است و نظارت این پروژه در بخش مذکور، برعهده ی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات است.

عسکری افزود؛ با توجه به میزان دسترسی بالای مردم به اپلیکیشن های مشابه، سعی ما بر این است که این پروژه در اسرع وقت و با کیفیت هر چه بیشتر در اختیار شهروندان قرار گیرد.

لازم به ذکر است در این پروژه علاوه بر شارژ کیف پول شهروندان در ازای تحویل هر کیلو زباله ی خشک، در فاز اول امکانات دیگری مانند پرداخت انواع قبوض، ارائه ی خدمات شهروندی، خدمات شهری(شامل پرداخت هزینه های پارک حاشیه ای ، تاکسی، اتوبوس و…) و خدمات اطلاع رسانی(شامل فراخوان های شهری، روزنامه های آنلاین و …) به شهروندان ارائه می گردد.

.
.
.
.

کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *