نماینده ولی‌فقیه در گیلان:شمال ما: نماینده ولی‌فقیه در گیلان گفت: «فضای مجازی» زمینه رساندن پیام انقلاب به مردم با کم‌ترین هزینه را فراهم می‌کند.

 

آیت‌الله رسول فلاحتی امروز در دیدار رئیس و کارکنان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان ضمن تبریک این روز به کارکنان این شورا اظهار داشت: جامعه ما هنوز از نحوه عملکرد دقیق شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آگاهی ندارد و باید در اینباره کار شود اما همه می‌دانیم که فعالیت‌های آن بسیار سخت و گسترده است.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با تاکید بر ضرورت شناخت مردم نسبت به تشکل‌های انقلابی و اسلامی که مناسبت‌های مختلف را برگزار می‌کنند بیان کرد: حضور آیت‌الله جنتی به‌عنوان عمار انقلاب در راس این شورا نخستین ویژگی آن است و ایشان به عنوان یکی از خدمتگزاران صدیق در خدمت رهبر معظم انقلاب هستند.

وی با بیان اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همواره در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری حرکت کرده است تصریح کرد: بصیرت اهالی این شورا باعث شده که عملکرد آنها همواره موثر باشد و این بصیرت و عمل به‌موقع یکی از ویژگی‌های بارز این نهاد انقلابی است.

آیت‌الله فلاحتی با اشاره به اینکه خودصیانتی بین اهالی این شورا و وجود روحانیون در رأس آن باعث موثر بودن این سازمان شده است خاطرنشان کرد: سازمان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همواره در راستای ارزش‌های انقلاب و نظام اسلامی حرکت کرده و تا به امروز عملکرد قابل قبولی داشته است‌.

امام جمعه رشت با بیان اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در استان‌ها با نمایندگان رهبر معظم انقلاب در هماهنگی کامل است افزود: این شورا همواره بدون گرایش و نگاه سیاسی و جناحی عمل کرده و تا به امروز نیز بدون حاشیه و بحران آفرینی به ایفای وظایف خود پرداخته است.

رئیس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان یکی از وظایف این شورا را تعیین سخنران در مناسبت‌های انقلابی عنوان کرد و تاکید داشت: خط قرمز همه نهادهای انقلابی و دلسوزان کشور حرکت در مسیر ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب و پیروی از خط رهبری است.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با تاکید بر حرکت و اقدام مسئولان بدون نگاه سیاسی و جناحی خاطرنشان کرد: همه باید طوری عمل کنند که مردم احساس کنند کسی سیاسی و جناحی عمل نمی‌کند و از مرز بندی‌های سیاسی باید فاصله گرفت.

وی بر ضرورت قدردانی از حضور مردم در مراسم‌ها و مناسبت‌های انقلابی تأکید کرد و عنوان داشت: امروزه فضای مجازی نقش گسترده و به‌سزایی در زندگی مردم ایفا می‌کند و می‌توان از ظرفیت‌های بسیار زیاد آن در امور مختلف بهره گرفت لذا باید به این موضوع نیز توجه کنید.

آیت‌الله فلاحتی با بیان اینکه رساندن پیام انقلاب به همه مردم از طریق فضای مجازی هزینه کمتری برای ما دارد بیان کرد: مقام معظم رهبری همواره در راستای خط امام(ره) حرکت می‌کنند و همانند ایشان به غربی‌ها اعتماد ندارند و تاکید می‌کنند که نباید به آنها اعتماد کرد.

منبع: تسنیم


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *