معاونت شهرسازی و معماری شهرداری رشت مورد بررسی قرار داد؛شمال ما: با توجه به اهمیت پیشگیری و رفع تخلفات شهری، جلسه ای به منظور افزایش تعامل و همکاری و ایجاد وحدت رویه در نحوه ی اجرای “قانون مجازات استفاده کنندگان غیر مجازآب، برق، تلفن، فاضلاب و گاز مصوب۳/۱۰/۹۶ “در دفتر معاون شهرسازی و معماری شهرداری رشت با حضور شهرداران مناطق، مدیران و کارشناسان و مدیران شرکت های خدمات رسان برگزار شد.

 

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، دکتر ویسی معاون شهرسازی و معماری شهرداری رشت با بیان اینکه با ورود به موقع و برخورد قاطع در مراحل اولیه ساخت و سازهای غیر مجاز، می توان تخلفات ناشی از آن را کاهش داد گفت: مدیران و مسئولان خدمات رسان هم با افزایش تعامل و همکاری با شهرداری می توانند نقش کلیدی در پیشگیری از تخلفات ساختمانی داشته باشند.

در این راستا مقرر شد در اجرای قانون مربوطه، استعلام از شهرداری با دو موضوع تحت عنوان سال ساخت و سابقه طرح در کمیسیون  ماده صد و رای کمیسیون صورت پذیرد.

همچنین لیستی از مجوزهای صادر شده شرکت ها به شهرداری اعلام شود که  این لیست شامل بندهایی است که به توافق طرفین خواهد رسید و قابل ردیابی در هر دو دستگاه است.

در پایان؛ هر یک از حاضرین در جلسه به بحث و تبادل نظر در این زمینه پرداختند.
.
.
.
.
.
.

کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *