شمال ما: در صورتی که شهروندان تا ساعت ۲۰ امشب نسبت به پرداخت عوارض خود اقدام کنند، این عوارض بر اساس تعرفه سال ۹۸ محاسبه می گردد.

 

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت در یکصد و سی و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر رشت پس از بحث و بررسی بسته پیشنهادی حمایتی سال ۱۳۹۹ در پرداخت تعرفه عوارض با توجه به شرایط حاکم بر جامعه تسهیلاتی برای شهروندان در نظر گرفته شده بود.

بر پایه این گزارش بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر رشت و با توجه به عدم امکان بهره مندی شهروندان از فرصت پایانی سال ۹۸ به علت شیوع ویروس کرونا و در راستای احقاق حقوق شهروندان و به منظور صیانت از منابع بالقوه درآمدی شهرداری رشت، اعلام شده بود در صورتی که شهروندان گرامی عوارض خود را تا تاریخ ۹۹/۴/۳۱ پرداخت نمایند، عوارض آنها بر اساس تعرفه سال ۱۳۹۸ محاسبه خواهد شد.

شهرداری رشت امروز اعلام کرد که آخرین مهلت استفاده شهروندان از این مصوبه تشویقی ساعت ۲۰ امشب سه شنبه ۳۱ تیر ماه ۹۹ خواهد بود.

شهروندان مسئولیت پذیر که با مدیریت شهری همراهی می کنند و عوارض سالیانه خود را به موقع پرداخت می کنند، شایسته بهترین قدردانی ها هستند و شهرداری رشت نیز در تلاش است با انجام خدمات بهینه عوارض پرداختی آنها را صرف عمران و آبادانی شهر نماید.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *