شمال ما: آمیتاب باچان ۷۷ ساله به کرونا مبتلا شد.

 

اسطوره بازیگری سینمای هندوستان و بالیوود کرونا گرفت، علاوه بر این بازیگر بزرگ بالیوود، آبیشک باچان فرزند وی نیز از مثبت بودن تست کرونای خود خبر داد.

آمیتاب باچان اسطوره بازیگری سینمای هندوستان و بالیوود کرونا گرفت، علاوه بر این بازیگر بزرگ بالیوود فرزند وی نیز از مثبت بودن تست کرونای خود خبر داد.

آمیتاب باچان بعد از انتشار این خبر در صفحه توئیتر خود نوشت: تست کووید من مثبت بود، به بیمارستان منتقل شده ام، بیمارستان مقام‌ها را مطلع کرده، خانواده و کارمندان تست شده اند و منتظر نتایج هستیم. باچان در حال حاضر در بیمارستان بستری شده و در این پیام از همه کسانی که در ۱۰ روز گذشته در تماس نزدیک با او بوده‌اند خواسته است، تست کرونا بدهند.

هرچند پزشکان از وضعیت پایدار این بازیگر ۷۷ ساله گفته‌اند، اما سن بالای این بازیگر باعث شده تا بسیاری از علاقمندان به وی نگران وضعیت بازیگر محبوبشان باشند.

آمیتاب باچان نزدیک به پنج دهه به عنوان یکی از محبوب‌ترین بازیگران سینمای بالیوود شناخته می‌شود، بازیگری که در نزدیک به ۲۰۰ اثر سینمایی به ایفای نقش پرداخته و جوایز متعددی را نیز دریافت کرده است.

علاوه بر آمیتاب باچان، آبیشک باچان نیز به این بیماری مبتلا شده است، وی از خفیف بودن علائم کرونا در خود و پدرش خبر داده است، خانواده باچان طی ماه‌های گذشته کمپین‌های متعددی برای مبارزه با بیماری کرونا تشکیل داده اند.

منبع: خبر آنلاین

کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *