شمال ما: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان گفت: اسماعیل میرغضنفری به‌عنوان فرماندار جدید شهرستان بندرانزلی منصوب شد.

 

فرماندار جدید بندرانزلی منصوب شد

محمود قاسم‌نژاد امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به انتصاب دو فرماندار در استان گیلان اظهار داشت: اسماعیل میرغضنفری به‌عنوان فرماندار جدید شهرستان بندرانزلی  منصوب شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان در ادامه  بیان کرد: در سوابق کاری میرغضنفری بخشدار عمارلو، بخشدار مرکزی رودبار، نماینده استاندار گیلان در کمیسیون ماده ۹۹ و فرماندار رودبار و فرماندار لاهیجان دیده می‌شود.

وی بخشی دیگر از سوابق فرماندار جدید شهرستان بندرانزلی را مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان کرد: میرغضنفری معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان رودبار، مسئول گروه بازرسان فرمانداری‌های گیلان و عضو دبیرخانه شورای اداری استان گیلان را در سوابق کاری خود دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با تاکید بر اینکه در حال حاضر گزینه‌ای برای فرمانداری شهرستان لاهیجان مشخص نشده است عنوان کرد: برای تعیین فرماندار شهرستان لاهیجان در حال بررسی گزینه‌های مختلف هستیم تا در نهایت شخص مناسبی را برای این پست معرفی کنیم.

منبع: تسنیم


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *