شمال ما: دکتر ناصر حاج محمدی شهردار رشت طی پیامی فرا رسیدن روز قدس را گرامی داشت.

 

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، دکتر ناصر حاج محمدی شهردار رشت طی پیامی فرا رسیدن روز قدس را گرامی داشت. متن پیام بشرح ذیل می باشد:

به نام خدا

پیامبر گرامی حضرت محمد مصطفی(ع) می فرمایند: هر که فریاد مظلومی را بشنود و به یاری او نشتابد، مسلمان نیست.

این پیام نبی مکرم اسلام است که در گوش زمین و زمان می پیچد و به انسان ها در سراسر جهان می رسد تا در گرفتاری ها یار و یاور هم باشند.

ملت سرافراز ایران نیز که همواره پیشگام یاری و کمک به همه مسلمانان است با شنیدن و درک صدای مظلومیت مردم بی دفاع فلسطین همواره در صحنه بوده و هست.

امسال هر چند به دلیل شرایط کرونایی روز قدس به گونه ای دیگر رقم‌ می خورد اما این تغییر برنامه نباید مانع دفاع جانانه از مظلوم فلسطین باشد.

رژیم غاصب صهیونیستی باید بداند که پیش چشم جهانیان، در سکوت خبری رسانه های وابسته جهان و دولت های به ظاهر حامی صلح‌ و دمکراسی، هرگز نمی تواند به جنایات خود ادامه دهد و یا بر جنایت های گذشته سرپوش بگذارد.

روز قدس که به ابتکار معمار کبیر جمهوری اسلامی به آخرین جمعه ماه مبارک رمضان نامگذاری شد، روزی است که فریاد حق طلبی و عدالت خواهی جهانیان و دفاع آنان از مظلومان را به تصویر می کشد.

با این نگاه از شهروندان شریف شهر باران های نقره ای می خواهم امسال هم همانند سال های گذشته در لبیک گویی به ندای معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و رهبر فرزانه و خردمند انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای ((مدظله العالی)) در برنامه هایی که با رعایت پروتکل های بهداشتی ترتیب داده می شود، نموده و فریاد مظلومیت فلسطینیان داغدار و ستمدیده را به گوش جهانیان برسانند.

همدلی و همزبانی همه مسلمانان جهان به ویژه ایران و رشت آرزوی قلبی من است.

ناصر حاج محمدی

شهردار رشت


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *