مدیرعامل آسایشگاه معلولان و سالمندان گیلان خبر داد:شمال ما: مدیرعامل آسایشگاه معلولان و سالمندان گیلان “خیریه” گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و مراقبت مضاعف از معلولان و سالمندان، نیازمندی این آسایشگاه به کمک های مردمی بیشتر شده است.

 

سید علی حسینی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: آسایشگاه معلولان و سالمندان گیلان از سوم اسفندماه سال گذشته با شیوع ویروس کرونا در قرنطینه قرار گرفت و هیچ ورود و خروجی به آن نداریم مگر در موارد خاص و استثناء که اجازه بازدید انفرادی به خانواده های معلولان و سالمندان این آسایشگاه داده می شود.

وی اظهار داشت : با توجه به قرنطینه آسایشگاه معلولان و سالمندان گیلان و مراقبت ویژه از افراد در این مکان هیچ موردی از بیماری کرونا در این آسایشگاه مشاهده نشده است.

حسینی خاطر نشان کرد: با توجه به قرنطینه بودن آسایشگاه و وجود بیماری کرونا لازم است که رسیدگی بیشتری به لحاظ تغذیه و تقویت سیستم دفاعی بدن این افراد انجام شود به همین علت نیازمندی ما به کمک های مادی، غیرنقدی و معنوی مردم بیشتر شده است.

وی ضمن قدردانی از خیرین برای کمک به آسایشگاه سالمندان و معلولان گیلان ابراز امیدواری کرد : افرادی که از توان مالی برخوردارند به این آسایشگاه کمک کنند.

وی خاطر نشان کرد: شماره کارت نزد بانک توسعه تعاون ۵۰۲۹۰۸۷۰۰۰۳۳۰۷۱۵ برای اهدا کمک های نقدی مردم در نظر گرفته شده است.

افزون بر ۴٠٠ نفر در آسایشگاه معلولان و سالمندان گیلان نگهداری می شوند.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *