نماینده ولی‌فقیه در گیلان:شمال ما: نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان ایستادگی و مقاومت در مقابل دشمنان را لازمه تحقق جهش تولید خواند و گفت: با عملیاتی شدن این شعار راهبردی، فضای کسب و کار در جامعه بهبود پیدا می‌کند.

 

آیت‌الله رسول فلاحتی در گفت‌وگو با تسنیم، بهبود فضای کسب و کار و ایجاد تغییرات مثبت در فعالیت‌های اقتصادی را از جمله مزایای مهم تحقق شعار جهش تولید دانست و اظهار داشت: ایستادگی و مقاومت در مقابل دشمنان که انواع و اقسام تحریم‌ها را علیه‌مان وضع کردند لازمه تحقق جهش تولید است.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان کاهش واردات محصولات و کالاها به داخل کشور را از دیگر آثار مثبت عملیاتی شدن شعار رونق تولید اعلام کرد و بیان داشت: بدون شک در صورت عدم وجود اتحاد و انسجام بین مردم، مسئولان و تولیدکنندگان نمی‌توانیم به اهداف عالیه اقتصادی رسیده و برای ایجاد تحرک لازم در این زمینه قدم برداریم.

فلاحتی خوی استکبارگونه دشمنان و نقشه‌های شومی که آنان برای ملت ایران اسلامی طرح‌ریزی می‌کنند را مورد اشاره قرار داد و عنوان کرد: سازمان‌های جهانی به‌ویژه سازمان ملل متحد و حتی قدرت‌هایی مانند آمریکا هیچ زمانی دل‌شان برای ملت‌ها نسوخته است زیرا قدرت‌های جهانی خنجر خود را در سینه ملت‌ها فرو می‌برند.

امام جمعه رشت با تأکید بر اینکه بسیاری از کالاها و محصولات، با کیفیت خوبی در داخل تولید می‌شود لزوم حمایت از تولیدات داخلی را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: تولیدکنندگان داخلی پاسخگوی بسیاری از نیازمندی‌های جامعه هستند بنابراین کاهش واردات کالایی که مشابه آن در داخل تولید می‌شود باید در دستور کار قرار گیرد.

وی از لزوم دلگرم کردن تولیدکنندگان داخلی و وظیفه خطیر آحاد جامعه، متولیان ذی‌ربط، مصرف‌کنندگان و مسئولان دولتی سخن گفت و خاطرنشان کرد: فراهم آوردن شرایط و امکانات لازم برای ارتقاء سطح تولیدات داخلی چه از لحاظ کمی و چه از حیث کیفی موضوعی است که از جمله مهم‌ترین ضروریات جامعه امروز ما محسوب می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با بیان اینکه در حال حاضر حجم بسیار بالایی از فارغ‌التحصیلان حوزه‌ها و دانشگاه‌ها نیازمند به فضای کار هستند اظهار داشت: داشتن روحیه جهادی برای تحقق شعار امسال بسیار ضروری است زیرا تجربه ثابت کرده که هر جا این روحیه وجود داشته رشد، شکوفایی و توسعه اقتصادی اتفاق افتاده است.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *