دبیر هیات فوتبال استان گیلان خبر داد:شمال ما: علیرضا جهانبخش بازیکن گیلانی تیم برایتون انگلیس برای مقابله با کرونا به مردم استان خود کمک مالی کرد.

 

دبیر هیات فوتبال استان گیلان روز یکشنبه در مصاحبه با ایرنا گفت: این بازیکن محبوب گیلانی، مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال به حساب ستاد هدایت کمک‌های مردمی بحران سلامت استان گیلان برای مقابله با بحران کرونا واریز کرد.

فرزاد سیری افزود: او به مردم قزوین هم کمک نمود تا سهم خود را در مبارزه با کرونا ادا کرده باشد.

دبیر هیات فوتبال استان گیلان خاطرنشان کرد: پیش از این نیز علی کریمی مالک و سرمربی اسبق تیم فوتبال سپیدرود رشت و سیدجلال حسینی کاپیتان گیلانی تیم فوتبال پرسپولیس برای مقابله با کرونا، کمک هایی را برای خرید لوازم بهداشتی و حفاظتی برای مبارزه با این بیماری به بیمارستان های گیلان اهداء کرده بودند.

علیرضا جهانبخش متولد ۱۳۷۲  از توابع شهرستان رودبار گیلان است که فوتبال خود را از داماش گیلان آغاز کرد و از این تیم به لیگ اروپا رفت و در یکی از باشگاه های کشور هلند بازی خود را ادامه داد و سابقه بازی در تیم ملی را نیز دارد.

ستاد هدایت کمک های مردمی بحران سلامت گیلان به همت جمعی از اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان تشکیل شده که با هدف جمع آوری و کانالیزه کردن کمک های مردمی برای رفع بحران‌ سلامت در گیلان، تهیه اقلام مورد نیاز و توزیع عادلانه کمک‌های جمع‌آوری شده بین مراکز بهداشتی و درمانی استان فعالیت می کند.

مردم می توانند کمک های نقدی خود را به شماره کارت ۵۸۹۴۶۳۱۱۳۱۱۳۱۱۳۶۴۰۰  و یا به شماره شبای IR ۱۰۱۳۰۱۰۰۰۰۰۰۰۰۲۸۷۸۹۹۱۰۰ و شماره حساب ۲۸۷۸۹۹۱۰۰ در بانک رفاه شعبه گلسار رشت برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی و هزینه آنها در جهت توسعه سلامت استان معرفی شده، واریز کنند.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *