شمال ما: دکتر ناصر حاج محمدی شهردار رشت طی پیامی فرا رسیدن نوروز ۱۳۹۹ را تبریک گفت.

 


به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، دکتر ناصر حاج محمدی شهردار رشت طی پیامی فرا رسیدن نوروز ۱۳۹۹ را تبریک گفت. متن پیام تبریک به شرح ذیل می باشد:

(( بسمه تعالی))

نوروز باستانی نشانگر نگاه عمیق و دقیق ایرانیان باستان به طبیعت و گردش روزگار است. جشنی که با نو شدن طبیعت، تحول کائنات و تغییر حالات همراه است.

بدینوسیله فرا رسیدن سال نو و نوروز باستانی را به همه شهروندان شهر باران شاد باش عرض نموده و امیدوارم سال پیش رو برای همه ملت شریف ایران به ویژه ساکنان گیلان و شهروندان شهر باران سالی همراه با سربلندی، سلامتی و سرافرازی باشد.

امیدوارم مردم ایران بر مشکلاتی که در طلیعه این سال با شیوع ویروس کرونا با آن مواجه شدند، با تدبیر، مدیریت، در خانه ماندن و رعایت اصول و موازین بهداشت فردی و عمومی فائق آمده و ان شاءالله با شکست دادن این بیماری خطرناک و مهلک راه را برای ادامه حیات و زندگی سراسر قهرمانانه خود هموارتر سازند.

عهد و پیمان ما با بهار و همچنین بهار آفرین ناگسستنی است و هیچ نیروی نمی تواند پیوند عمیق ایرانیان را با جشن نوروز از هم بگسلد. یقین می دانم ما بدون شک بر این ویروس که هم اکنون در آوردگاه هستی ملت ما را به چالش کشیده، سربلند و پیروز از میدان نبرد بیرون خواهیم آمد.

اینک فرصت می خواهم تا به عنوان مدیر شهری رشت ضمن تبریک فرا رسیدن فصل بهار که فصل نو شدن و تولد دوباره هستی است، نوید دهم که ما در راه مبارزه با کرونا و رسیدن به آرزوهای دیرین ایرانیان در موفقیت بر اهریمن بار دیگر در فصل زیبای بهار، غبار خمودی از سر و روی خود زدوده و برای رهایی از چنگ پلیدی و پلشتی به سوی افق های روشن پر می گشاییم.

ایرانیان همواره برای نیل به پیشرفت، عدالت و بهروزی تلاش بی وفقه کرده و نوروز نیز بهانه ای برای تجلی این اهداف بلند و والا است.

به عنوان خادم کوچک مردم یقین دارم که ما این بار هم با همدلی و همبستگی می توانیم همه سختی ها و مشکلات را پشت سر گذاشته و به افق های روشن دست یابیم.

در آغاز سال نو برای همه شهروندان گرامی شهر رشت بهترین ها آرزو می کنم و امیدوارم در سایه همدلی و همراهی، این سال یکی از بهترین سالهای زندگی آنها در زمینه پیشرفت و آبادانی شهر عزیزمان رشت و احسن الحال همه شهروندانش باشد.

ناصر حاج محمدی

شهردار رشت


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *