مدیرکل راهداری گیلان:شمال ما: مدیرکل راهداری گیلان با اشاره به آماده باش ۵۳ اکیپ راهداری در پی هشدار هواشناسی مبنی بر بارش برف، گفت: ۵۱۷ راهدار در زمان بارش برف خدمات رسانی می کنند.

 

محمدرضا نازک کار در گفتگو با مهر با اشاره به هشدار هواشناسی گیلان مبنی بر بارش برف از اواخر وقت امشب تا صبح روز سه شنبه، اظهار کرد: در همین راستا ۵۱۷ راهدار در سراسر استان آماده ارائه خدمات در موارد لازم هستند.

وی به آماده باش با اشاره به ۵۳ اکیپ راهداری در ۲۰ راهدار خانه ثابت و هشت راهدارخانه سیار، افزود: این تعداد اکیپ در سطح محورهای استان مستقر و آماده مقابله با هرگونه بارش برف پیش رو هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان با اشاره به آماده باش ۳۲۱ دستگاه انواع ماشین آلات سنگین، نیمه سنگین و سبک، تصریح کرد: شن و نمک لازم برای بازگشایی جاده‌ها تأمین شده و اکیپ‌های راهداری استان در صورت بارش سنگین برف باز نگه داشتن محورهای استان با اولویت محورهای اصلی و شریانی را در دستور کار قرار خواهند داد.

وی از همه شهروندان خواست در صورت بارش برف از تردد غیرضروری در محورهای استان خودداری کنند، تصریح کرد: اکیپ‌های راهداری در صورت بارش برف بدون وقفه و مستمر نسبت به برفروبی محورها اقدام و مانع بروز انسداد در محورها در دستور کار قرار می‌دهند.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *