بازگشت کاپیتان به خانه؛شمال ما: کاپیتان اسبق تیم فوتبال داماش گیلان با عقد قراردادی شش‌ماهه به این تیم پیوست و داماش گیلان را در نیم‌فصل دوم رقابت‌های لیگ یک همراهی می‌کند.

 

تیم فوتبال داماش گیلان پس از معرفی مازیار ربیعی‌فر به‌عنوان سرمربی جدید در نیم‌فصل دوم رقابت‌های لیگ یک موفق به جذب محمدرضا مهدوی شد.

کاپیتان اسبق داماشی‌ها فوتبال خود را از رده سنی پایه‌های تیم فوتبال سپیدرود رشت آغاز کرده و خیلی زود به تیم فوتبال داماش گیلان پیوسته و با این تیم به فوتبال ایران معرفی شد؛ حضور در فینال جام حذفی با تیم فوتبال پگاه (داماش) گیلان مهم‌ترین افتخار مهدوی به همراه تیم لاجوردی پوش شهر باران است.

وی سابقه بازی در تیم‌های استیل آذین و استقلال خوزستان را در کارنامه ورزشی خود دارد و آخرین حضورش در تیم فوتبال داماش گیلان به چهارفصل پیش در رقابت‌های لیگ یک بازمی‌گردد، مهدوی پس از سقوط داماش به رقابت‌های لیگ دسته دوم و عدم توافق با سرمربی وقت داماش، راهی تیم فوتبال سپیدرود رشت و به همراه این تیم به لیگ برتر صعود کرد.

مهدوی در لیگ‌های هفدهم و هجدهم از سری رقابت‌های لیگ برتر در تیم فوتبال سپیدرود رشت توپ زده و پس از سقوط سپیدرود به لیگ یک بدون تیم بوده است؛ وی سی و هشتمین بهار زندگی خود را سپری کرده و به نظر می‌رسد با تیم فوتبال داماش گیلان از دنیای مستطیل سبز خداحافظی کند.

تیم فوتبال داماش گیلان در پایان نیم‌فصل نخست رقابت‌های لیگ یک با کسب ۲۵ امتیاز در مکان نهم جدول ایستاد، این تیم در هفته نخست دور برگشت رقابت‌های لیگ یک در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف رایکا بابل می‌رود.

منبع: فارس


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *