علی جهان در اولین حضور فیکس گل کاشت؛شمال ما: وینگر راست تیم فوتبال برایتون با گل زیبایی که به بورنموث زد از فشار وحشتناک ماه های اخیر خارج شد.

 

به گزارش “ورزش سه”، علیرضا جهانبخش فصل پیش به عنوان  گران ترین خرید تاریخ برایتون با این باشگاه قرارداد امضا کرد اما در طول حدود ۱۵ ماهی که در این تیم حضور داشت روزهای کابوس واری را پشت سر گذاشت، جایی که در طول فصل گذشته کم و بیش در ترکیب برایتون بازی کرد و نمایش مورد انتظار سرمربی این تیم را نداشت اما در طول فصل جدید خیلی کم فرصت بازی کردن پیدا کرده است.

 

در طول فصل جدید گراهام پوتر کمتر به جهانبخش بازی داده است اما او امروز در بازی با بورنموث برای اولین بار در طول این فصل در ترکیب ثابت این تیم به میدان رفت و در دقیقه ۳ بازی توانست اولین گل فصل خود را بزند، او در این دقیقه از بازی پاس رو به عقب مایوپی را از گوشه سمت چپ محوطه جریمه با یک ضربه سرضرب و زیبا به زاویه مخالف زد و توپ در گوشه دروازه تیم حریف آرام گرفت.

علیرضا جهانبخش بعد از به ثمر رساندن این گل روی زانو خود نشست و چشم هایش را گرفت تا نشان بدهد در این مدت چه فشار زیادی را تحمل کرده است، شرایط سختی که باعث شده بود هم جایی در ترکیب ثابت برایتون نداشته باشد و هم اردوی آخر تیم ملی ایران را از دست بدهد.

 

 

نکته جالب در مورد جهانبخش این است که او فصل قبل ۱۰۲۲ دقیقه در ترکیب برایتون بازی کرده بود و نه موفق به گلزنی شده بود و نه ارسال پاس گل اما در فصل جدید لیگ جزیره در بیست و پنجمین دقیقه از حضورش در ترکیب این تیم توانست یک گل زیبا بزند. او بعد از اشکان دژاگه و آندرانیک تیموریان به سومین بازیکن ایرانی تاریخ لیگ برتر انگلیس تبدیل شد که موفق به گلزنی می شود.

 

جهانبخش که پیش از این شایعه هایی در مورد جدایی اش از برایتون در پنجره زمستانی به گوش می رسید با گلی که امروز زد شاید بتواند نگاه ها را به خود تا حدی تغییر بدهد و همچنان به ماجراجویی خود در لیگ برتر انگلیس ادامه بدهد.

 

.

.

.

 

*گل علیرضا جهانبخش سریعترین گل برایتون در تاریخ لیگ برتر است.

*بعد از این گل یکی از هواداران برایتون کامنت جالبی گذاشت و از آن به عنوان معجزه کریسمس یاد کرد.

 

*جهانبخش بعد از آندو تیموریان و اشکان دژاگه سومین بازیکنی است که در لیگ برتر انگلیس موفق به گلزنی می شود.

*نکته جالب اینکه دقایقی بعد از گل جهانبخش توئیتر رسمی لیگ برتر انگلیس به آن واکنش نشان داد و نوشت: «گل اول احساسی برای جهانبخش.»

 

*جهانبخش که در ۱۰۲۲ دقیقه بازی برای برایتون در فصل قبل نه گل زد و نه پاس گل داد، امروز در بیست و پنجمین دقیقه حضورش در این فصل موفق شد اولین گل فصل خود را بزند.

*علیرضا جهانبخش بعد از ۶۱۰ روز موفق به گلزنی شد، اخرین گل او مربوط به گلش برابر زوله در پایان هفته پایانی دو فصل قبل لیگ هلند می شود.

 

برایتون در روزی که علیرضا جهانبخش در ترکیب این تیم خوش درخشید و موفق به گلزنی شد، توانست با نتیجه ۲ بر صفر بورنموث را شکست دهد تا ۲۳ امتیازی شود و موقتا در رده سیزدهم جدول لیگ جزیره بایستد.

برای تماشای فیلم اینجا کلیک کنید


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *