افتخاری دیگر برای استان؛شمال ما: روئینگ‌سوار گیلانی تیم ملی بانوان به نشان طلای مسابقات قهرمانی کاپ آسیا دست‌یافت.

 

مسابقات روئینگ کاپ آسیا در دو بخش مردان و بانوان به میزبانی تایلند در حال برگزاری است و تیم ملی کشورمان با دو نماینده در این رقابت‌ها حضور پیدا کرده است.

بهمن نصیری در ماده تک‌نفره سنگین‌وزن و «نازنین ملایی» روئینگ‌سوار گیلانی در دو ماده تک‌نفره سنگین‌وزن و سبک‌وزن به مصاف رقبا رفتند.

نازنین ملایی در دور مقدماتی بخش سنگین‌وزن با ثبت زمان ۷:۵۶.۰۵۱ اول و راهی فینال شد، وی در ماده تک‌نفره سبک‌وزن هم به آب زد و با کسب رده اول مرحله گروهی به‌طور مستقیم فینالیست شد.

روئینگ‌سوار گیلانی در بخش تک‌نفره سنگین‌وزن مقتدرانه به نشان طلا دست‌یافت، در این مسابقه قایق‌های قزاقستان و ویتنام دوم و سوم شدند.

بهمن نصیری دیگر نماینده کشورمان در این رقابت‌ها در بخش سنگین‌وزن در دور مقدماتی با ثبت زمان ۷:۲۲.۹۱۶ در جایگاه اول قرار گرفت و به فینال راه یافت، وی در فینال ماده تک‌نفره سنگین‌وزن به آب زد و به مدال طلا رسید؛ در این مسابقه قایق‌های تایلند، ویتنام و ازبکستان به ترتیب دوم تا چهارم شدند.

رقابت‌های روئینگ کاپ آسیا ۲۷ آذر به میزبانی تایلند آغازشده و تا یکم دیماه به طول می‌انجامد؛ نازنین ملایی یکشنبه در فینال سبک‌وزن به آب زده و برای کسب دومین نشان طلا می‌جنگد.

منبع: فارس


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *