مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان گیلان خبر داد:شمال ما: نازنین ملایی قایقران گیلانی به مسابقات جام قهرمانی آسیا در تایلند اعزام شد.

 

مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان گیلان روز سه شنبه در مصاحبه با ایرنا اظهار داشت: تیم ملی روئینگ بزرگسالان ایران با دو ملی پوش راهی رقابت های کاپ آسیا در تایلند شد که نازنین ملایی قایقران گیلانی یکی از ملی پوشان است.

مرتضی ورزلدوست افزود: رقابت های قایقرانی روئینگ کاپ آسیا از روز  چهارشنبه ۲۷ آذر ماه جاری با حضور زبده ترین قایقرانان کشورهای قاره کهن در دو بخش بانوان و آقایان به میزبانی تایلند برگزار می شود که قایقرانان حاضر در این مسابقات به مدت پنج روز با هم رقابت می کنند.

وی ادامه داد: این قایقران ملی پوش شایسته گیلانی که یکی از امیدهای ورزش این استان برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ بشمار می رود ، به همراه بهمن نصیری دیگر ملی پوش قایقرانی کشور در این مسابقات حضور یافته که افشین فرزام نیز به عنوان مربی این دو قایقران را هدایت می کند.

وی بیان کرد: نازنین ملایی که عنوان نخست و مدال طلای رقابت های قایقرانی روئینگ قهرمانی آسیا در کره جنوبی را کسب کرده، در رقابت های کاپ آسیا نیز حضور یافته که امیدواریم این ملی پوش گیلانی بتواند با درخشش در این رقابت ها، خوشرنگترین مدال را به خود اختصاص دهد.

نازنین ملایی بانوی قایقران ملی پوش گیلانی که تاکنون مدال های زیادی را در رقابت های کشوری و برون مرزی کسب کرده، مدال نقره بازی های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی را نیز در کارنامه ورزشی خود دارد.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *