رئیس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان گیلان:شمال ما: طناز طاهرخانی ورزشکار گیلانی به مسابقات اسنوکر بانوان کشور اعزام شد.

 

رئیس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان گیلان در مصاحبه با ایرنا اظهار داشت: هجدهمین دوره رقابت های رنکینگ اسنوکر قهرمانی بانوان کشور از روز سه شنبه (فردا) ۲۶ آذر ماه در آکادمی مجموعه ورزشی انقلاب تهران آغاز می شود که طناز طاهرخانی از گیلان نیز در این رقابت ها حضور می یابد.

سارنگ بزرگ چنانی افزود: این ورزشکار شایسته گیلانی به همراه سایر شرکت کنندگان به مدت چهار روز در این دوره از مسابقات حضور یافته و با هم به رقابت می پردازند تا در نهایت نفرات برتر هجدهمین دوره  اسنوکر بانوان کشور مشخص شود.

وی ادامه داد: امیدواریم که طناز طاهرخانی ورزشکار شایسته گیلانی در این دوره از رقابت ها بدرخشد و با انجام بازی های زیبا، در نهایت رتبه خوبی را در مسابقات اسنوکر قهرمانی بانوان کشور کسب کند.

وی بیان کرد: خوشبختانه رشته های بیلیاردی طی چند سال اخیر در استان گیلان رشد خوبی داشته و علاوه بر اینکه ورزشکاران این استان در بخش آقایان در تیم های ملی حضور دارند و مقام های ارزشمندی را کسب کرده اند، نفرات شایسته ای نیز در بخش بانوان در این رشته در گیلان فعالیت دارند.

بزرگ چنانی خاطرنشان کرد: همچنین برای گسترش این رشته زیبا در بین بانوان ، هیات بولینگ و بیلیارد گیلان آمادگی دارد تا بانوان در باشگاه های دارای مجوز رسمی با حداقل هزینه تحت آموزش قرار گیرند تا با این کار، این رشته زیبا در بین بانوان نیز بیش از پیش گسترش یابد.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *