در جمع خبرنگاران مطرح شد؛شمال ما: رئیس ستاد اتتخابات استان گیلان با اشاره به نام نویسی ۲۷ داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی در روز اول در این استان، گفت: بیشترین ثبت نام مربوط به شهرستان های رشت و انزلی است.

 

محمود قاسم‌نژاد شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به آغاز ثبت نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از صبح امروز، اظهار کرد: در پایان ساعت ۱۸ عصر نخستین روز ثبت نام ۲۷ نفر در حوزه‌های انتخابیه استان گیلان ثبت نام کردند.

وی در ادامه با بیان اینکه گیلان دارای ۱۶ شهرستان و ۱۱ حوزه انتخابیه است، گفت: ۱۳ نفر به عنوان نماینده از حوزه‌های انتخابیه استان گیلان بر کرسی مجلس شورای اسلامی تکیه می زنند.

رئیس ستاد انتخابات گیلان با اشاره به اینکه مردان بیشترین ثبت نام کنندگان روز اول را به خود اختصاص داده‌اند، افزود: ۲۵ نفر از داوطلبان مرد و دو نفر نیز از بانوان در روز نخست برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند.

قاسم نژاد ادامه داد: جوان ترین داوطلب ثبت نام کننده ۳۰ و پیرترین آن نیز ۶۰ سال سن دارد.

وی با بیان اینکه شهرستان‌های رشت و انزلی بیشترین میزان ثبت نام را دارند، تصریح کرد: داوطلبان حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی می توانند از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ عصر هر روز تا ۱۶ آذر ماه امسال با مراجعه به مراکز تعیین شده نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

منبع: مهر


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *