نماینده ولی‌فقیه در گیلان:شمال ما: نماینده ولی‌فقیه در گیلان گفت: در راستای تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب باید ارزش‌های والای دین و انقلاب را در قالب سبک زندگی اسلامی به نسل جوان انتقال دهیم.

 

آیت‌الله رسول فلاحتی امروز در نشست عمومی مجمع استادیاران نواحی، سرمربیان اقشار و هیئت اندیشه‌ورز صالحین سپاه قدس گیلان  اظهار داشت: احیای نام و یاد اهل‌بیت(ع) و انتقال ارزش‌های دین از جمله اهداف شجره طیبه صالحین است.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به لزوم انتقال ارزش‌های دین افزود: نگه‌داشتن ۸ میلیون جوان انقلابی پای کار، انتقال ارزش‌های دین و انقلاب اسلامی به نسل معاصر که دوران دفاع مقدس و امام(ره) را ندیدند نیز از برنامه‌ها و اهداف شجره طیبه صالحین است.

آیت‌الله فلاحتی بهره‌گیری از سبک زندگی اسلامی را در تربیت ۸ میلیون جوان انقلابی مومن موثر دانست و بیان کرد: این جوانان مومن، انقلابی و پای‌‌کار باید بتوانند مدیران آینده جامعه اسلامی باشند.

وی با اشاره به ترویج سبک زندگی اسلامی گفت: متاسفانه امروز شاهد هستیم که به سبک زندگی اسلامی و جامعه آسیب‌هایی وارد شده بنابراین در راستای تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب باید ارزش‌های والای دین و انقلاب را در قالب سبک زندگی اسلامی به نسل جوان انتقال دهیم.

رئیس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر گیلان با تأکید بر ترویج فرهنگ صله‌رحم در جامعه ابراز داشت: صله‌رحم در حقیقت بسیاری از دردهای روحی و روانی مردمی که از هم فاصله گرفتند را درمان می‌کند.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با بیان اینکه دشمن به دنبال  صدمه زدن به شخصیت‌های انقلاب اسلامی است عنوان کرد: تحریف واقعیت‌های انقلاب اسلامی از اهداف دشمنان انقلاب است.

امام جمعه رشت  به حضور جوانان در مسجد تاکید کرد و بیان داشت: جوانان ما ارزش‌های انقلاب اسلامی را به خوبی درک می‌کنند و ضد دین و انقلاب نیستند.

فرمانده سپاه قدس گیلان نیز در این مراسم به بیان اینکه امام(ره) با تجربه تاریخی خود بسیج را تشکیل داد اظهار داشت: شجره طیبه بسیج در واقع بزرگ‌ترین شبکه اجتماعی، دفاعی و سیاسی در تمام کره زمین است.

سردار محمد عبدالله‌پور حضور جوانان مومن، انقلابی و پای‌‌کار در جامعه و اقدام آنان در قالب شجره طیبه صالحین را مهم دانست و بیان کرد: شجره طیبه صالحین یک کار زیربنایی و اساسی در بسیج است.

منبع: تسنیم


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *