استاندار گیلان:شمال ما: زارع گفت: مسئولان حق ندارند از ظرفیت‌های دولتی در راستای حمایت یا علیه کاندیدا استفاده کنند که در این صورت با مسئول متخلف برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

 

«ارسلان زارع» عصر امروز(شنبه، ۹آذر) در آیین معارفه فرماندار فومن که در محل سالن جلسات این شهرستان برگزار شد، مهمترین ظرفیت فومن را منابع انسانی این شهرستان دانست و اظهار کرد: این منابع انسانی در توسعه این شهرستان موثر و مفید واقع شده است.

استاندار گیلان گردشگری و تولیدات کشاورزی همچون چای و برنج این شهرستان را از منابع مهم فومن عنوان کرد و افزود: باید از این ظرفیت‌های مادی نهفته در این شهرستان در راستای توسعه آن بهره برد.

وی با تاکید به اینکه مسئولان باید با توجه  به این ظرفیتها به مردم خدمت‌رسانی کنند، گفت: مسئولیت فرصتی است که در این نظام به ما تعلق گرفته است و باید از این فرصت برای خدمت به مردم استفاده شود.

زارع با بیان اینکه حفظ و ارتقا اعتماد عمومی از مهمترین وظایف مسئولان است، تصریح کرد: مسئولان باید از فرصت‌های خدمتی به بهترین نحو بهره‌برداری کنند.

استاندار گیلان با بیان اینکه خدمت روزافزون باید یکی دیگر از اهداف مسئولان باشد، خاطرنشان کرد: حمید رضایی سرپرست فرمانداری فومن در زمان مسئولیتش خدمات خوبی ارائه داده است.

وی با اشاره به ناکام ماندن دشمنان در اغتشاشات اخیر، اظهار کرد: مقام معظم رهبری با سخنان عالمانه‌شان آرامش را به کشور بازگرداندند.

زارع با تاکید به انسجام و همدلی بیشتر بین مردم و مسئولان، افزود: گیلان و به تبع آن شهرستان فومن کمترین مشکلات امنیتی را در اغتشاشات داشتند.

استاندار گیلان با بیان اینکه مسئولان از موازی کاری، سطحی نگری، تنش و سخنان نا امید کننده پرهیز کنند، گفت: منویات مقام معظم رهبری در راستای از بین بردن و نابودی توطئه‌های دشمنان مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه انتخابات یک حماسه سیاسی بزرگ در کشور محسوب می‌شود، تصریح کرد: ثبت نام از دواطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی از فردا آغاز می‌شود.

زارع با بیان اینکه مشارکت حداکثری در انتخابات موجب افزایش ارزش آن می‌شود، خاطرنشان کرد: انتخابات نشان شعور بالای سیاسی ملت ایران است که باید انسجام و همدلی در آن جدی گرفته شود.

استاندار گیلان سلامت، امنیت، مشارکت و رقابت را چهار رکن اصلی در انتخابات عنوان کرد و افزود: مسئولان حق ندارند از ظرفیت‌های دولتی در راستای حمایت یا علیه کاندیدا استفاده کنند که در این صورت با مسئول متخلف برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

منبع: شبستان


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *