شمال ما: مهندس محمد رضا قسمتی مدیرعامل شرکت پارسیان ورزش سام و نماینده رسمی گالاتاسرای ترکیه طرف قرارداد با باشگاه کوثر رشت با حضور در رشت روز سه شنبه ۱۴ آبان از روند برگزاری دوره های آموزشی در چند ماه اخیر بازدید کرد.

 

در این بازدید امیر رحمانی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی کوثر ضمن ارائه گزارش از روند رو به جلوی آموزش و جذب بازیکن و ساماندهی آنها در سامانه رسمی تهران به نیازهای پشتیبانی و تدارکاتی مجموعه اشاره کرد و سپس به همراه میهمانان و همراهی محمد امینی از سرمربیان قدیمی شهر رشت دارای مدرک B اسیا و عضو هیات مدیره باشگاه، از مجموعه های ورزشی فوتسال، چمن مصنوعی و چمن طبیعی بازدید کردند.

در این بازدید به جهت آموزش و تمرین بازیکنان زیر ۱۰ سال در سالن گروه ۴۵ دقیقه تمرین و سپس ۲۵ دقیقه فوتبال بازی و بازیکنان زیر ۱۲ و ۱۴ سال در زمین چمن مصنوعی ۴۵ دقیقه تمرین و ۲۵ دقیقه بازی کردند.

جوانان و نوجوانان شاغل در لیگ استان و زیر گروه شهرستان رشت نیز بصورت دوستانه به مصاف هم رفتند.
حدود یکصد بازیکن در بازدید مهندس قسمتی از باشگاه کوثر حضور داشتند.
لازم به ذکر است باشگاه کوثر با بیش از ۱۵ سال فعالیت در رده های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان، بازیکنان زیادی را به باشگاه های گیلانی و همچنین تیم های لیگ برتری معرفی کرده و در حال حاضر دو بازیکن نوجوان سابق این باشگاه در لیگ برتر حضور دارند.

گفتنی است که در این باشگاه برای هر رده سنی، دو مربی دارای مدارک رسمی فدراسیون در حال فعالیت هستند.

.

.

منبع: شعاع مشرق


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *