به دنبال بارشهای شدید لحظه ای؛شمال ما: از روز دوشنبه بر حسب اعلام اداره کل هواشناسی استان گیلان، هشدارهای لازم به همشهریان در زمینه آبگرفتگی معابر داده شده و نیروهای خدمات رسان شهرداری هم در آماده باش کامل برای کمک به شهروندان هستند.

 

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، مهندس علیرضا مقصودی با اعلام این مطلب گفت: با توجه به شروع بارشهای شدید از لحظات اولیه، نیروهای خدمات شهری شهرداری رشت برای رفع آبگرفتگی های جزئی و مقطعی وارد عمل شده اند.

معاون خدمات شهری شهرداری رشت تاکید کرد: بر حسب اعلام اداره کل هواشناسی استان گیلان از روز دوشنبه نیروهای این معاونت آماده بوده و با بارشهای لحظاتی قبل به ویژه در منطقه های ۲ و ۳ و ۵ این نیروها با جدیت در حال رفع آبگرفتگی های مقطعی و جزئی هستند.

وی تاکید کرد: نیروهای خدمات رسان همچنین همکاری لازم را با شهروندان رشتی برای سهولت در رفت و آمد به عمل می آورند و همراه آنها هستند.

مقصودی گفت: آبگرفتگی مقطعی به دنبال بارشهای سیل آسای مقطعی و لحظه ای اجتناب ناپذیر بوده اما نیروهای خدمات شهری نهایت تلاش خود را برای رفع این آبگرفتگی ها مبذول می دارند.

وی همچنین خاطر نشان کرد: هم اکنون نیز که این گفت و گو انجام می شود نیروهای خدمات رسان شهرداری رشت در بسیار از نقاط شهر در حال رفع مناطق آبگرفته و ایجاد سهولت در آمد و شد شهروندان و خودروها هستند.

 
.
.
 
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *