با ۱۱ رأی مستقیم اعضای شورا؛شمال ما: اسماعیل حاجی‌پور با ۱۱ رأی مستقیم اعضای شورا به‌عنوان رئیس شورای اسلامی شهر رشت انتخاب شد.

 

اسماعیل حاجی‌پور ظهر امروز در صد و چهارمین جلسه علنی شورا با ۱۱ رأی مستقیم اعضای شورای رشت به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر رشت انتخاب شد.

در ابتدای جلسه هیچ‌کدام از اعضای شورای شهر برای تصدی ریاست شورا اعلام آمادگی نکردند تا اینکه اسماعیل حاجی‌پور برای این تصدی اعلام آمادگی کرد و در نهایت با ۱۱ رأی مستقیم اعضای شورای اسلامی شهر رشت به عنوان رئیس شورا معرفی و انتخاب شد.

در ادامه هیچ‌کدام از اعضای شورا برای تصدی نایب رئیس شورای اسلامی شهر رشت نیز اعلام آمادگی نکردند تا اینکه فرهام زاهد عضو شورای شهر برای این جایگاه اعلام آمادگی کرد و در نهایت وی با ۱۱ رأی مستقیم اعضای شورا به عنوان نایب رئیس شورای اسلامی شهر رشت انتخاب شد.

همچنین برای جایگاه خزانه‌دار شورای اسلامی شهر رشت نیز حامد عبداللهی و فاطمه شیرزاد اعلام آمادگی کردند که در نهایت حامد عبداللهی با ۶ رأی اعضای شورا به عنوان خزانه‌دار شورا انتخاب شد البته ۵ نفر از اعضای شورا به فاطمه شیرزاد برای این تصدی رأی داده بودند.

محمدحسن علیپور با ۱۱ رأی و فاطمه شیرزاد نیز با ۹ رأی اعضای شورا به عنوان منشی‌های شورای اسلامی شهر رشت انتخاب شدند.

همچنین بهراد ذاکری و حجت جذب برای تصدی سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت اعلام آمادگی کردند که در نهایت حجت جذب با ۶ رأی مستقیم اعضای شورای اسلامی شهر رشت به عنوان سخنگوی شورا انتخاب شد.

منبع: تسنیم


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *