شمال ما: همزمان با روز خبرنگار در یک اقدام پسندیده و نیکو شهردار رشت به دیدار و عیادت پیشکسوت مطبوعات گیلان دکتر محمدعلی فائق رفت.

 

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، در این دیدار که شهردار رشت را علیرضا قانع سرپرست مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری و کریم خورسندی مدیر عامل خانه مطبوعات استان گیلان، حسن جعفری و محمدکاظم شکوهی‌راد از مطبوعاتی های فعال استان گیلان همراهی می‌کردند، شهردار با تقدیم گل و شیرینی روز خبرنگار را به پیشکسوت اهل قلم گیلان تبریک گفت.

شهردار رشت تاکید کرد: قدردانی از چهره‌‌ای که بیش از نیم قرن در زمینه‌ مطبوعات تلاش کرده بسیار دشوار است و حضور ما در اینجا به احترام و به پاس سال ها تلاش، سختکوشی و مجاهدت این چهره دوست داشتنی جامعه مطبوعاتی است.

ناصر حاج محمدی ضمن تبریک روز خبرنگار به دکتر محمد علی فائق از تلاش های مطبوعاتی وی در کنار شغل طبابت قدردانی نمود و برای او آرزوی بهبودی کرد.

دکتر محمد علی فائق، پزشک عمومی و فعال رسانه ای هم اکنون در بخش مراقبت های ویژه یکی از بیمارستان های خصوصی رشت بستری است.

گفتنی است که دکتر محمدعلی فائق نخستین شماره نشریه «گیلان ما» در سال ۱۳۲۸ به جامعه تقدیم کرده است.

دکتر فائق همچنین در نخستین پنجشنبه هر ماه فرهیختگان گیلانی را با عنوان «انجمن مهرورزان گیل» در دفتر خود دور هم جمع می‌کند و عاشقانه و با علاقه‌مندی ویژه مباحث فرهنگی را با هم به بحث و گفت‌وگو می‌نشینند.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *