فرماندار رشت:شمال ما: فرماندار رشت با اشاره به اینکه خبرنگاران حلقه اتصال اعتماد بین مردم و حاکمیت هستند، گفت: جامعه برای طی کردن مسیر تکامل و پیشرفت نیازمند سرمایه و اعتماد عمومی است.

 

میرشمس مومنی زاده بعدازظهر چهارشنبه در مراسم تجلیل از خبرنگار که در سالن اجتماعات فرمانداری رشت برگزار شد با بیان اینکه خبرنگاران طلایه داران آگاهی بخش جامعه هستند، اظهار کرد: خبرنگاران نماد دلسوزی، امانت، وجدان بیدار جامعه و تصویرگر واقعیت‌های زمان خود هستند.

فرماندار رشت افزود: مقاومت و پیروزی ایران در سایه وحدت و یکپارچگی در مقابل دشمنان مهمترین عامل پیروزی انقلاب و هشت سال دفاع مقدس بود امروز نیز در زمان تحریم‌های استکبار جهانی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی ادامه داد: خبرنگاران وحدت آفرین، سبب یکپارچگی بین ملت، رشد، ترقی، امید و نشاط آفرین و توسعه و پیشرفت جامعه هستند.

مومنی زاده با بیان اینکه خبرنگاران حلقه اتصال اعتماد بین مردم و حاکمیت هستند، افزود: جامعه برای طی کردن مسیر تکامل و پیشرفت نیازمند سرمایه و اعتماد عمومی بوده و جامعه برای دستیابی به توسعه نیازمند مشارکت مردم در عرصه های سیاسی و اجتماعی است.

وی با تأکید براینکه مسئولیت پذیری و مطالبه‌گر بودن مردم سبب رشد و پیشرفت جامعه می‌شود، ادامه داد: نقش و رسالت خبرنگاران مهم و همسو با رسالت انبیاء‌ و جایگاه معلمی در جامعه است و اصحاب رسانه باید در رفتار، گفتار و قلم خود توسعه و کمال یافته باشند.

فرماندار رشت با بیان اینکه وظیفه ما رفع تنش از سطح شهرستان رشت است، افزود: اگر در مسئله یا سوالی با خبرنگاران مصاحبه نمی‌کنم تنها به واسطه مصلحت اندیشی و تنش زدایی در سطح شهرستان است.

منبع: مهر


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *