شمال ما: نیمار، ستاره جدایی طلب PSG، هرگونه احتمال انتقال به رئال مادرید در را رد کرده است.

 

اخبار در مورد آینده نیمار، ستاره برزیلی و ۲۷ ساله پاری سن ژرمن روز به روز در حال افزایش است اما طبق ادعای نشریه اسپانیایی اسپورت، اگرچه نیمار به شدت خواهان جدایی از تیم فرانسوی در این تابستان است، اما هدف او تنها بازگشت به بارسلونا بوده و وی علاقه ای به انتقال به رئال مادرید ندارد.

رئیس باشگاه رئال مادرید، فلورنتینو پرز تقریباً دو سال است که در مورد انتقال نیمار با پدر وی در حال مذاکره است و بعد از ابراز تمایل این بازیکن به جدایی، شایعاتی در مورد احتمال انتقال قرضی او به برنابئو با حق خرید در تابستان بعدی از سوی نشریات اسپانیایی مطرح شده است.

اما به نظر می رسید نیمار مستقیما با مدیران PSG صحبت کرده و از آنها خواسته که هرگونه برنامه انتقال وی به رئال مادرید را منتفی کنند زیرا وی علاقه ای به بازی کردن برای رقیب دیرینه تیم سابق خود ندارد.

هدف نیمار تنها بازگشت به بارسلونا است و او از پاری سن ژرمن خواسته تا مذاکرات با بارسا را استمرار بخشند. اما باشگاه فرانسوی تنها در صورت ارائه پیشنهادی ۲۲۲ میلیون یورویی (مبلغی که پاری سن ژرمن سه سال پیش به بارسا پرداخت کرده بود) حاضر است با همتای اسپانیایی خود وارد مذاکره شود و در غیر اینصورت نیمار حداقل باید برای یک فصل دیگر در پاری سن ژرمن باقی بماند.

منبع: دانشجو


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *