شمال ما: رادنی دیدار در حکمی از سوی مسعود حیدری مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت به‌عنوان مدیر روابط عمومی و رسانه‌ای باشگاه سپیدرود انتخاب شد و با این تیم قرارداد منعقد کرد.

 

وی که دانش آموخته مهندسی معماری در مقطع کارشناسی ارشد است از سال ۹۳ به‌عنوان نخستین مدیر رسانه ای تاریخ باشگاه سپیدرود رشت عهده‌دار این مسئولیت شد و سال گذشته به‌دلیل اختلاف نظر با مدیریت وقت سپیدرود از این تیم جدا شد.

دیدار بیش از ۱۵ سال با رسانه‌های ورزشی همکاری می‌کند و عضو خانه مطبوعات گیلان، انجمن ورزشی‌نویسان ایران و انجمن بین المللی ورزشی‌نویسان جهان(AIPS) است.

مقاله وی چندی پیش در جشنواره جهانی مطبوعات ورزشی در ارتباط با مشکلات ورزشگاه سردارجنگل به‌عنوان ۸ مقاله برتر دو قاره آسیا و اقیانوسیه انتخاب شد.

وی موسس و سردبیر سایت رسمی باشگاه سپیدرود در سال ۹۳ بود که سال گذشته این رسانه پس از سایت‌های رسمی پرسپولیس و استقلال به‌ عنوان پربازدیدترین سایت رسمی باشگاه‌های ایران دست یافت.

رادنی دیدار سابقه فعالیت و همکاری با روزنامه‌های جهان فوتبال، دنیای فوتبال، تماشا و ایران ورزشی و سایت بین المللی گل، آی‌اسپورت، ورزش سه و خبرگزاری تسنیم را در کارنامه دارد.

منبع: تسنیم


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *