نماینده ولی فقیه در گیلان:



شمال ما: نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: دشمنان با استفاده از شبکه‌های اجتماعی به دنبال ترویج فرهنگ غربی و تبلیغ بی بند و باری در جامعه اسلامی هستند.

 

آیت الله رسول فلاحتی ظهر دوشنبه در همایش بزرگداشت امامزادگان در امامزاده صالح بندرانزلی اظهار کرد: هدف دشمنان نظام جمهوری اسلامی، ریشه کن کردن عقاید دینی مردم است.

وی با بیان اینکه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی جنگ نرم را به عنوان هدف خود برای براندازی بنیان‌های انقلاب اسلامی به کار گرفته‌اند، افزود: دنیای امروز، دنیای جنگ اراده‌ها است و دشمن در جنگ اراده‌ها ارزش‌های دینی و اعتقادی مردم را نشانه می‌گیرد.

آیت الله فلاحتی با اشاره به تلاش دشمنان برای از بین بردن نمادهای دینی در بین مردم هستند، تصریح کرد: هر رفتار غیراسلامی و هنجارشکنانه در جامعه موجبات خشنودی دشمنان اسلام را پدید می‌آورد.

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه دشمن در جنگ اراده‌ها فرهنگ بومی و ملی را از مردم می‌گیرد، افزود: در جنگ اراده‌ها کسانی پیروز می‌شوند که از اراده و عقیده و پایبندی قوی‌تری به ارزش‌های دینی و ملی و مذهبی برخوردار باشند.

وی با اشاره بر ضرورت توسل مردم به اهل بیت عصمت و طهارت، تاکید کرد: توسل به بقاع متبرکه و امام زادگان یکی از راه‌هایی است که می‌تواند مردم را به اهل بیت (ع) نزدیک کند.

آیت الله فلاحتی با اشاره به اینکه دشمنان، ادامه داد: دشمنان نظام دیگر برایشان رهبری، حزب اللهی و بسیجی و سپاهی اهمیت ندارد بلکه به ارزش‌های دینی و اعتقادی مردم را نشانه گرفته‌اند.

منبع: مهر


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *