گزارش تصویری؛شمال ما: هفته هشتم پاکسازی محلات شهر رشت با شعار جمعه های پاک و به همت مدیریت هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری برگزار شد.

 

به گزارش واحد خبر مدیریت اجرایی ارتباط با رسانه های شهرداری رشت، هفته هشتم پاکسازی محلات شهر رشت با شعار جمعه های پاک در راستای ارائه خدمات اولیه شهری و پاکیزگی محل سکونت و تردد شهروندان و همچنین رسیدگی به وضعیت ظاهری محلات با هماهنگی و نظارت حوزه مدیریت خدمات شهری و با همکاری نیروهای زحمت کش خدمات شهری روز جمعه ۹۸/۳/۳۱ از ساعت ۷ صبح الی ۱۳ در سطح نواحی ۱۵ گانه شهرداری برگزار شد.

گفتنی است هدف از اجرای این طرح علاوه بر ارتقا کیفیت محیط شهری و آراستگی ظاهری، حفظ سلامت عمومی و افزایش نشاط اجتماعی می باشد که در همین راستا حوزه مدیریت خدمات شهری در تلاش است که با برنامه ریزی و هماهنگی های لازم و با اجرای این طرح تا پایان سال ۹۸ بتواند سطح رضایت شهروندان از خدمات شهری را افزایش دهد.

لیست تفکیک مسیرهای رفت و روب به شرح ذیل می باشد:

منطقه یک: شهدای گمنام به سمت سیاه اسطلخ تا انتهای سیاه اسطلخ و کوچه های همجوار

منطقه دو: لب آب به سمت خیابان جوان

منطقه سه: بلوار امام رضا (ع)، محله خونگرم، پشت مینو- ورودی و خروجی شهر- پاکسازی داخل رودخانه زرجوب- زیر پل عابر پیاده خیابان شهید مصباح- داخل رودخانه جنب بازارچه لب آب- پاکسازی خیابان امام خمینی(ره) از میدان گیل تا میدان مصلی

منطقه چهار: نامجو و کوچه های منشعب

منطقه پنج: بلوار امام خمینی(ره)- شهرک شهید باهنر- شهرک سپاه- بلوار امام خمینی (ره) – شهرک سپیدرود – محوطه ساختمان مرکزی شهرداری رشت

.
.
.
.
.
.
 
.
.
 
.
.
.

کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *