مازیار غلامی خبر داد:شمال ما: سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از تقویت ناپایداری های جوی در استان و احتمال رگبار در برخی مناطق بویژه از بعدازظهر و فردا شب خبر داد.

 

مازیار غلامی ظهر سه شنبه در گفت وگو با ایرنا بیان داشت: نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار جوی به طور غالب پایدار در منطقه است که بر این اساس هوای گرم و گاهی وزش باد پیش بینی می شود.

وی ادامه داد: همچنین طی عصر و شب با گذر جریانات کم و بیش ناپایدار، افزایش ابر، در بعضی نقاط رگبار و رعد و برق پراکنده دور از انتظار نیست ضمن آنکه طی فردا (چهارشنبه) با تقویت ناپایداری بویژه بعدازظهر و شب، شرایط برای افزایش ابر، رگبار و رعد و برق و احتمال تگرگ در مناطق مستعد مهیاست.

غلامی آسمان امروز گیلان را صاف تا نیمه ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد، عصر و شب در بعضی نقاط رگبار و رعد و برق پراکنده عنوان و برای فردا نیز آسمان استان را صاف تا نیمه ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد، رگبار و رعد و برق پیش بینی کرد.

وی بیشینه دمای گیلان طی شبانه روز گذشته را با ۳۲ درجه مربوط به بندرانزلی و رودبار و کمینه دمای فردا را با ۱۳ درجه مربوط به دیلمان ذکر کرد.

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشینه دمای امروز رشت را ۳۱ درجه و کمینه دمای فردای مرکز استان را نیز ۲۲ درجه سلسیوس عنوان کرد.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *