مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گیلان:شمال ما: مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گیلان از راه اندازی سومین پویش مهربانی برای آزادی زنان زندانی خبر داد و گفت: ۴۰ زن زندانی بدهکار چشم انتظار کمک خیران برای آزادی هستند.

 

فاطمه رفیعی در گفتگو با مهر با بیان اینکه در حال حاضر ۴۰ زن زندانی بدهکار در زمینه جرایم غیرعمد در زندان‌های استان گیلان حضور دارند، اظهار کرد: امسال برای سومین سال پویش مهربانی برای آزادی زنان زندانی جرایم غیر عمد در گیلان راه اندازی می‌شود.

وی با بیان اینکه در سال گذشته با کمک خیران گیلانی ۱۹ زن زندانی بدهکار از زندان‌ها آزاد شدند، گفت: این پویش با همکاری اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری گیلان، ستاد دیه و مؤسسات خیریه راه اندازی شده است.

رفیعی علت حضور این زنان در زندان را نداشتن آگاهی نسبت به مسائل حقوقی عنوان کرد و افزود: صدور چک برای همسر و نداشتن تمکن مالی برای پرداخت بیشترین علت زندانی شدن این زنان است.

وی ادامه داد: نیکوکاران می‌توانند کمک‌های خود را به شماره حساب ۰۸۰۰۲۱۳۰۹۶ بانک تجارت، شماره کارت ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۰۵۱۶۴۹۸ و کد دستوری #۲*۷۷۷۷*۷۸۰* واریز کنند.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *