شمال ما: مدیران باشگاه استقلال قصد دارند تا از اتفاقات و درگیری‌های هواداران تراکتورسازی با بازیکنانشان استفاده کننده و بازیکن محبوب خود را جذب کنند.

 

به گزارش ورزش۱۱، بعد از اتفاقات عجیب در تبریز و حملۀ هواداران تراکتورسازی به مسعود شجاعی و اشکان دژاگه، خیلی‌ها بر این باور هستند که این دو کاپیتان تیم ملی ایران فصل آینده و یا حتی ادامه فصل را در تبریز نمانند و به دنبال تیم دیگری برای خود هستند.

از همین رو شنیده می‌شود وینفرید شفر سرمربی استقلال تهران به مدیران باشگاه اعلام کرده است تا مذاکرات خود را برای جذب این ستاره آغاز کنند و هیچ بعید نیست که اشکان دژاگه به عنوان اولین بمب آبی‌های تهران منفجر شود. گفتنی است قبل از پیوستن دژاگه به تراکتورسازی، شفر سرمربی آبی‌های تهران نیز به شدت به دنبال جذب او بود که این اتفاق به دلیل رقم بالاتر تبریزی‌ها رخ نداد.

اشکان دژاگه

لازم به ذکر است آشنایی این دو به فوتبال آلمان برمی‌گردد و دژاگه بعد از پیوستن به تی‌تی‌ها در گفت‌وگویی نیز اعلام کرد: از شفر نیز پیشنهاد داشتم ولی قسمت نشد که با او کار کنم. حال به‌نظر می‌رسد همه چیز برای حضور فوق‌ستاره تیم ملی در استقلال فراهم است و هواداران و سرمربی این تیم برای پیوستن چنین بازیکنی به تیمشان فرش قرمز نیز پهن خواهند کرد.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *