حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری:شمال ما: حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان در نشست هماهنگی بزرگداشت یاد و خاطرۀ مرجع عالی‌قدر حضرت آیت‌الله العظمی بهجت فومنی(ره) که دوشنبه ۲۶ فروردین در سالن اجتماعات این شورا برگزار شد با تبریک و تهنیت اعیاد ماه شعبان المعظم، گفت: آیت‌‌الله بهجت شخصیتی برجسته، نفوذناپذیر و عبد صالح خدا بود.

 

وی با محکومیت اقدام خصمانۀ رئیس جمهور ابلۀ آمریکا مبنی بر قراردادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی، تصریح کرد: این اقدام احمقانه موج بزرگی از وحدت و همدلی را بین آحاد مردم کشور ایجاد کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین اشجری با بیان اینکه خوشبختانه اظهار دشمنی شیطان بزرگ با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با پاسخ قاطع و دشمن‌کوب مردم ایران مواجه شد، اظهار کرد: ملت آزاده، بصیر و قدرشناس ایران با حضور پرشور و شعور خود در تظاهرات روز جمعه گذشته به دشمنان نظام ثابت کرد که قلب ایران اسلامی برای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می‌تپد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه ۸۰ میلیون مردم ایران پاسدار انقلاب اسلامی هستند، ادامه داد: این اقدام خبیثانۀ دشمنان نظام، اعتراف غیرمستقیم آنان به اثرگذاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در معادلات منطقه است.

وی با بیان اینکه به برگزاری مراسم بزرگداشت مرجع عالی‌قدر حضرت آیت‌الله بهجت در شهرستان فومن بسنده نشود، تصریح کرد: مسئولان و مردم سایر شهرستان‌های استان نیز همچون شهرستان فومن برای بزرگداشت این عالم ربانی اهتمام ورزند.

حجت‌الاسلام و المسلمین اشجری با بیان اینکه امروز خلا وجودی آیت‌الله العظمی بهجت فومنی(ره) به وضوح مشهود است، اظهار کرد: تلاش شود تا با تبیین اندیشه‌های آسمانی این عالم ربانی در صدا و سیما، رسانه‌های کشور، فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، آحاد جامعه از فضایل ایشان بهره‌مند شوند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با پیشنهاد انتشار بیانات سخنرانان مراسم بزرگداشت آیت‌الله بهجت شهرستان فومن در طول ۱۰ سال گذشته در قالب کتاب، افزود: جوانان تشنۀ شناخت ابعاد شخصیت این عالم ربانی هستند.

وی با تأکید بر ضرورت بهره‌مندی از همه ظرفیت‌های استان برای بزرگداشت آیت‌الله بهجت در ایام پیش‌رو، گفت: تلاش شود تا با همۀ توان نشان‌دهندۀ شخصیت والای آیت‌الله العظمی بهجت فومنی(ره) باشیم تا نسل جوان ایشان را به عنوان اسوه و الگو بهتر بشناسد.

حجت‌الاسلام و المسلمین اشجری با بیان اینکه برخی می‌کوشند تا شخصیت آیت‌الله بهجت را محصور در سلوک و عرفان جلوه دهند و ایشان را شخصیتی جدا از مسایل سیاسی و حکومتی معرفی کنند، تصریح کرد: علاقه و همراهی این عالم ربانی با انقلاب اسلامی تا روزهای آخر عمر ایشان، بر هیچ‌کس پوشیده نیست.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به علاقۀ و ارادت آیت‌الله بهجت به معمار کبیر انقلاب اسلامی، امام خمینی(ره) و ارتباط تنگاتنگ ایشان با رهبر معظم انقلاب اسلامی، اظهار کرد: ضرورت جامعه امروز می‌طلبد به بُعد سیاسی و اجتماعی شخصیت این عالم ربانی همچون بُعد روحانی شخصیت ایشان پرداخته شود.

حجت‌الاسلام و المسلمین اشجری به برگزاری مراسم بزرگداشت آیت‌الله العظمی بهجت فومنی(ره) در ساعت ۱۷ روز پنج‌شنبه ۱۲ اردیبهشت در شهرستان فومن اشاره کرد و افزود: این مراسم با سخنرانی آیت‌الله سید محمدرضا مدرسی یزدی، عضو محترم فقهای شورای نگهبان در مسجد ولی‌عصر (عج) بالامحله این شهرستان برگزار خواهد شد.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *