کاپیتان سپیدرود رشت:شمال ما: کاپیتان تیم فوتبال سپیدرود رشت با اشاره به اینکه سپیدرود شایسته کسب پیروزی مقابل تراکتورسازی بود گفت: سپیدرود پنج دیدار دیگر در لیگ برتر پیش‌رو دارد و با کسب امتیازات لازم در این دیدارها، تیممان در لیگ برتر حفظ می شود.

 

محمدرضا مهدوی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به پیروزی پرگل مقابل تراکتورسازی تبریز اظهار کرد: در طول هفته تمرینات خوبی برگزار کرده و با آنالیز خوبی که از حریف داشتیم به نقاط ضعف و قوت این تیم آگاهی کامل پیدا کردیم، در دیدار مقابل تراکتورسازی به‌خوبی روزنه‌هایمان را بر حریف بسته و از فضاهای خالی این تیم استفاده کردیم.

وی با بیان اینکه بازیکنان برای پیروزی مقابل تراکتورسازی تبریز هم‌قسم شده بودند افزود: می‌دانستیم بازی سخت و سنگینی مقابل تراکتور در پیش داریم و مطابق پیش‌بینی‌مان بازی سنگینی مقابل این تیم انجام دادیم، بازیکنان با عزمی راسخ برای کسب سه امتیاز وارد میدان شده و به خواسته خود دست پیدا کردیم.

کاپیتان تیم فوتبال سپیدرود رشت با اذعان به اینکه تراکتور آخرین امید سپیدرود بود تصریح کرد: برخلاف بازی‌های گذشته از موقعیت‌هایمان و اشتباه حریف به‌خوبی استفاده کرده و توانستیم گل نخست مسابقه را به ثمر برسانیم، پس‌ازاینکه تراکتور با گل هوشمندانه شجاعی به‌تساوی دست پیدا کرد، مجدداً با سوپرگل میثم فردوسی از حریف پیش افتادیم و درنهایت با زدن سومین گل، پیروزی‌مان را تثبیت کردیم، سپیدرود مقابل تراکتورسازی بازی بی‌نقصی انجام داده و شایسته کسب سه امتیاز مقابل این تیم بودیم.

مهدوی حضور هواداران سپیدرود در ورزشگاه را عاملی مؤثر در پیروزی سرخ‌های شهر باران دانست و گفت: در دیدارهای قبلی‌مان نتایج خوبی کسب نکرده و از تعداد هوادارانمان در ورزشگاه کاسته شد، در دیدار مقابل تراکتورسازی تبریز با حمایت ۹۰ دقیقه‌ای هواداران به‌خوبی از پس تیم دوم جدول برآمدیم و دوباره هواداران را با ورزشگاه آشتی دادیم.

وی اشتباهات فردی را جزئی از فوتبال دانست و افزود: محسن فروزان یکی از پنج گلر برتر فوتبال کشورمان است و در مقابل سپیدرود روز خوب فوتبالش نبود، شایعاتی که پس از بازی در مورد وی مطرح می شود بسیار دور از ذهن بوده و هیچ فوتبالیستی در سطح ملی خودش را درگیر این مسائل نمی‌کند.

هافبک تیم فوتبال سپیدرود رشت با بیان اینکه از پیروزی مقابل تراکتورسازی روحیه گرفته‌اند افزود: تیممان حدود ۵ ماه در حسرت کسب پیروزی در لیگ برتر بود و در هفته‌های اخیر کادر فنی میل به پیروزی را در تیم زنده کردند، بازیکنان با پیروزی مقابل تراکتورسازی که مدعی قهرمانی در لیگ برتر است از انگیزه و روحیه بالایی برخوردار شده و لیگ را با امید بیشتری ادامه می‌دهیم.

مهدوی با اشاره به رقابت نفس‌گیر دو تیم سپیدرود و نفت مسجدسلیمان در انتهای جدول تصریح کرد: با توجه به نتایجی که در هفته بیست و پنجم رقم خورد، فاصله‌مان با تیم نفت مسجدسلیمان به یک امتیاز کاهش یافت، سپیدرود پنج دیدار دیگر در لیگ برتر پیش رو دارد و با کسب امتیازات لازم در این دیدارها تیممان در لیگ برتر حفظ می شود.

وی با بیان اینکه پنج دیدار آتی سپیدرود تعیین‌کننده است افزود: در هفته بیست و ششم نبردی سخت مقابل تیم پارس جنوبی در جم داریم، تجربه همکاری با مهدی تارتار را در داماش گیلان داشته و به خصوصیات این مربی آگاه هستم، با تمام توان به مصاف پارس جنوبی رفته و با امتیاز به رشت بازمی‌گردیم.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *