استعفای شفاهی جادوگر؛شمال ما: علی کریمی روز گذشته در حالی خواهان کناره‌گیری از مالکیت و سرمربیگری تیم فوتبال سپیدرود رشت که ابتدای حضور وی در رشت با وعده‌های رنگین مسؤولان شهری و استانی همراه شده بود.

 

علی کریمی روز گذشته در تماسی تلفنی با مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان خواهان کناره‌گیری از مالکیت و سرمربیگری تیم فوتبال سپیدرود رشت شد.

عدم‌حمایت مسؤولان شهری و استانی از تیم فوتبال سپیدرود رشت تأثیر بسزایی در این استعفا داشته است، استعفایی که با مخالفت مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان مواجه شده است، رئیس هیئت فوتبال گیلان دیگر مسؤولی است که با استعفای کریمی مخالفت کرده و خواهان حمایت همه‌جانبه از سرمربی سپیدرود شده است، سایر مسؤولان استان همچنان در استندبای بوده و با بی‌تفاوتی شاهد افول سپیدرود و سقوط آزاد این تیم هستند.

کریمی با وعده‌های رنگین مسؤولین شهری و استانی پا به عرصه مالکیت سپیدرود گذاشت، کمک دو میلیارد تومانی از سوی مسؤولان استانی و حمایت مالی از سوی شهرداری رشت بخشی از وعده‌های سیاستمداران گیلانی به مالک جوان سپیدرود بوده که به هیچ‌یک جامه عمل پوشانده نشد، حتی استعفای شفاهی کریمی نیز نتوانست مسؤولان را به خود آورد.

کمک مالی مصوب از سوی شورای شهر رشت هر بار با مخالفت‌هایی از سوی مسؤولان ذی‌صلاح وتو شده و دست کریمی در فصل نقل و انتقالات زمستانی در پوست گردو گذاشته شد! نقل و انتقالاتی که می‌توانست پرثمرتر برای سرخ‌های شهر باران به پایان برسد.

با استعفای شفاهی کریمی، سپیدرود وارد فاز جدیدی شده و سرخ‌های شهر باران با بحران مالکیتی روبه‌رو خواهند شد، بحرانی که مسؤولان ورزش استان را به تکاپو واداشته است، مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان گیلان در تماس تلفنی خواهان بازگشت کریمی و برگزاری جلسه با وی شده است.

امتیاز تیم فوتبال سپیدرود رشت در هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر با شکست مقابل پدیده مشهد در عدد ۱۲ باقی ماند و این تیم بافاصله دو امتیازی نسبت به ذوب‌آهن اصفهان در مکان پانزدهم جدول قرار دارد، سپیدرود رشت در هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر در دیداری شش امتیازی در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف تیم فوتبال استقلال خوزستان قعرنشین جدول می‌رود.

منبع: فارس


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *