مربی تیم ملی کاراته کشورمان در گفت‌وگویی:شمال ما: مربی تیم ملی کشورمان با اشاره به نتایج درخشان کاراته‌کاهای ایرانی در کاراته وان پاریس گفت: هدف کادر فنی تیم ملی مردان کشورمان ارتقای سطح فنی کاراته‌کاها و کسب نشان‌های خوش‌رنگ در المپیک توکیو است.

 

سعید حسنی‌پور در گفت‌وگو با فارس با اشاره به قهرمانی مقتدرانه تیم ملی  مردان کشورمان در کاراته‌وان پاریس اظهار کرد: مسابقات کاراته وان پاریس نخستین محک جدی ملی پوشان ارسال ۲۰۱۹ بوده و با قهرمانی در این رقابت‌ها اقتدار خود را نشان دادیم.

وی با اذعان به غیبت خود در این رقابت‌ها افزود: به دلیل محدودیت‌های مالی، مربیان تیم ملی به‌صورت چرخشی در کاراته‌وان‌ها حضور پیدا می‌کنند، همه مربیان در تمرینات تیم ملی حضورداشته و برای ارتقای سطح فنی کاراته‌کاهای کشورمان از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم.

مربی گیلانی تیم ملی کاراته مردان کشورمان با تأکید بر قدرت بالای کاراته ایران در سطح جهان افزود: در سال ۲۰۱۹ تیم ملی کاراته کشورمان در ۱۱ کاراته وان شرکت می‌کند، در حال حاضر در اردوی تیم ملی هستیم و مهیای رقابت‌های پریمیرلیگ دبی می‌شویم، این رقابت‌ها چهارشنبه آتی با حضور کاراته‌کاهای برجسته جهان آغاز می‌شود.

حسنی‌پور با بیان اینکه تیم ملی بلافاصله پس از کاراته وان دبی، خود را مهیای لیگ جهانی اتریش می‌کند افزود: لیگ جهانی اتریش یازدهم و دوازدهم اسفندماه برگزار می‌شود و آخرین نبرد کاراته‌کاهای ایرانی در سال ۱۳۹۸ است، تمرکز تیم ملی کاراته مردان برای کسب سه سهمیه المپیک توکیو بوده و می‌توانیم بهترین عملکرد را در میان رشته‌های اعزامی داشته باشیم.

وی با اشاره به عضویت اعضای کمیسیون ورزشکاران کمیته المپیک در باشگاه سلامتی امید افزود: به‌عنوان سفیر در خدمت این باشگاه هستم، باشگاه سلامتی امید یک سازمان غیردولتی بوده و توسط پروفسور سید‌ مؤید علویان تأسیس شده است.

نائب رئیس کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک بیان اینکه هدف اصلی بنیاد سلامتی امید را ارتقای سطح سلامت کبد و کاهش آلام بیماری‌های کبدی است خاطرنشان کرد: بنیاد امید با بیماری هپاتیت مقابله کرده و امیدواریم در سی سال آتی این بیماری ریشه‌کن شود.

به گزارش فارس، رئیس، نائب رئیس و دبیر کل کمیته ملی المپیک و دیگر اعضای کمیسیون ورزشکاران این کمیته به‌عنوان سفیران سلامت برگزیده شدند.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *