آیت‌الله فلاحتی در دیدار با معاون فرهنگی سپاه:شمال ما: نماینده ولی‌فقیه در گیلان با بیان اینکه انقلاب اسلامی نیاز به انسان‌های صابر دارد گفت: یاران انقلاب کسانی هستند که صبر می‌کنند و در دوران سختی در رکاب انقلاب گام برمی‌دارند.

 

آیت‌الله رسول فلاحتی عصر امروز در دیدار با سردار محمدرضا نقدی معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دفتر نماینده ولی‌فقیه در گیلان با بیان اینکه در خدمت به ارادتمندان رهبر فرزانه انقلاب هستیم اظهار کرد: انقلاب اسلامی شعبه‌ای از ذکر الهی است و همه باید برای خدمت به مردم در مسیر الهی قرار بگیریم.

وی با تأکید بر انجام تمام امور برای رضای الهی گفت: در دوران دفاع مقدس رزمندگان انقلاب به‌مراتب بالای معنوی رسیدند که از افتخارهای نظام اسلامی هستند.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با بیان اینکه انقلاب اسلامی نیاز به انسان‌های صابر دارد افزود: یاران انقلاب کسانی هستند که صبر می‌کنند و در دوران سختی در رکاب انقلاب گام برمی‌دارند.

فلاحتی فتنه سال ۸۸ را تلخ‌ترین حادثه انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: در جامعه اسلامی بر همه لازم است از رهبری اطاعت کنند اما برخی از افراد خود را خط قرمز می‌دانند.

وی با اشاره به خون‌دل خوردن‌های بسیار دلدادگان به‌نظام برای حفظ انقلاب اسلامی بیان کرد: وجود بعضی از مشکلات مردم ما را از مسیر خارج نمی‌کند.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با تأکید بر اینکه تبعیت محض از رهبری راهگشاست خاطرنشان کرد: بر ما لازم است از رهبری اطاعت کنیم زیرا مقام معظم رهبری تذکرات خود را در عرصه‌های مختلف بیان فرمودند و نگاه روشنی نسبت به انقلاب دارند.

سردار محمدرضا نقدی معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز در این دیدار اظهار کرد: امیدوارم ادامه‌دهنده راه شهدا باشیم و از حضرت‌عالی می‌خواهیم ما را در باقی ماندن در این مسیر دعا کنید.

منبع: فارس


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *