هشتم بهمن ماه؛شمال ما: تیم های فوتبال داماش گیلان و سایپا تهران ، هشتم بهمن ماه در مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی کشور به مصاف هم می روند.

 

مدیر رسانه ای تیم فوتبال داماش گیلان روز جمعه در این خصوص در مصاحبه با ایرنا اظهار داشت: طبق اعلام سازمان لیگ فدراسیون فوتبال، زمان برگزاری مرحله نیمه نهایی جام حذفی کشور مشخص و تیم های داماش و سایپا روز هشتم بهمن ماه سال جاری رو در روی هم قرار می گیرند.
میثم محبوب افزود: در این مرحله از رقابت های جام حذفی کشور، تیم فوتبال داماش گیلان میزبان سایپا تهران است و این دیدار حساس و مهم در ورزشگاه سردارجنگل رشت برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: تیم فوتبال داماش گیلان که هم اینک در رقابت های لیگ دسته دوم قرار دارد، برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی جام حذفی کشور به ترتیب برابر تیم های قشقایی شیراز ، چوکا تالش ، مقاومت تهران و ماشین سازی تبریز به برتری دست یافته بود که دیدارهای این تیم برابر چوکا ، مقاومت و ماشین سازی در خارج از خانه برگزار شد و در هر سه دیدار داماش مهمان رقبای خود بود.
به گزارش ایرنا سپیدرود رشت دیگر نماینده استان گیلان که در رقابت های جام حذفی کشور حضور دارد، در بازی عقب افتاده از مرحله یک هشتم نهایی این مسابقات ، باید ۱۱ بهمن ماه در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف پرسپولیس تهران برود.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *