فرمانده سپاه قدس گیلان:شمال ما: فرمانده سپاه قدس گیلان بر لزوم توجه به مسائل تربیتی و معرفتی در سطح جامعه تأکیدکرد و گفت: معرفت و بصیرت جامعه باید نسبت به مسائل افزایش یابد.

 

سردار محمد عبدالله‌پور پنجشنبه در مجمع استادیاران حلقه‌های صالحین که در سالن اجتماعات سپاه قدس گیلان برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عملیات کربلای ۵، اظهارکرد: یکی از مهم‌ترین رسالت‌های سپاه حفظ ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

سردار عبدالله‌پور به تأثیرگذاری انقلاب اسلامی ایران در جهان و ملت‌های آزادی‌خواه اشاره کرد و افزود: امروز انقلاب اسلامی ایران به عنوان یکی از قدرت‌های تأثیرگذار در منطقه و جهان شناخته می شود.

وی با بیان اینکه دشمن می‌داند وقوع هیچ اتفاقی در منطقه بدون حضور تأثیرگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امکان‌پذیر نیست، گفت: گسترش تفکر انقلاب اسلامی در جهان موجب هراس کشورهای استکباری و قدرت‌های سطله‌گر شده است.

فرمانده سپاه قدس گیلان همچنین به سفر شبانه رئیس جمهور آمریکا به عراق نیز اشاره و بیان‌کرد: این نشان دهنده قدرت انقلاب در منطقه و استیصال این کشورها است.

وی در ادامه با بیان اینکه متاسفانه امروز شاهد بروز برخی مشکلات در داخل هستیم، تصریح کرد: مشکلات اقتصادی و اجتماعی ناشی از عدم مدیریت صحیح بوده و نیازمند تغییر و بازنگری در این موضوع است.

سردار عبدالله‌پور محرومیت‌زدایی و افزایش بصیرت در میان جامعه را از دیگر برنامه‌های سپاه عنوان‌کرد و گفت: متاسفانه آنگونه که باید در حوزه داخلی نتوانسته‌ایم خوب عمل کنیم. معرفت و بصیرت جامعه باید نسبت به مسائل افزایش یابد.

وی با تأکید برلزوم توجه به مسائل تربیتی و معرفتی در سطح جامعه، اظهارکرد: نبود معرفت و بصیرت لازم در جامعه سبب بروز مشکلات فراوانی خواهد شد. لذا نیازمند توجه بیشتر به این حوزه هستیم.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به انتظارات و دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب در حوزه بسیج، افزود: با نگاه و تفکر بسیجی می توان بسیاری از مشکلات جامعه را حل کرد.

منبع: مهر


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *