از هفته هفدهم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های ایران؛شمال ما: تیم ملوان بندرانزلی در مقابل تیم خونه‌به‌خونه بابل به تساوی بدون گل دست یافت.

 

از هفته هفدهم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های ایران، عصر امروز دو تیم ملوان بندرانزلی و خونه‌به‌خونه بابل از ساعت ۱۴ در ورزشگاه تختی بندرانزلی به دیدار یکدیگر رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

ترکیب تیم ملوان بندرانزلی:

حمید عرفانی، وحید حیدریه، سعید سالارزاده، عبدالعظیم گوک، حافظ یعقوبی(از دقیقه ۷۹ دانیال ماهینی)، عباس عامری(از دقیقه ۴۸ پژمان نوری)، محمد حسین‌پور، پوریا غلامی، میلاد احمدی(از دقیقه ۷۰ مهدی هاشمی‌نژاد)، علیرضا دغاغله و شهریار مغانلو.

سرمربیگری تیم ملوان بندرانزلی را محمد احمدزاده برعهده داشت.

ترکیب تیم خونه‌به‌خونه بابل:

رضا حیدری، امید سام‌کن، علی هلیچی، وحید نعمتی، سیدجواد شفیعی، حسین قنبری(از دقیقه ۸۶محمدحسین باباگلی)، پوریا پورعلی، حسین رسولی‌خطیر، محمود مطلق‌زاده(از دقیقه ۸۴ سعید کریمی)، هادی خیری‌میر(از دقیقه ۷۱ رضا آقابابایی) و اسماعیل کیانی.

سرمربیگری تیم خونه‌به‌خونه بابل را اکبر میثاقیان برعهده داشت.

کارت زرد: سیدجواد شفیعی دقیقه ۱۸(خونه‌به‌خونه بابل)

شرح بازی:

نیمه نخست: تیم ملوان بندرانزلی با استفاده از جناحین حملاتی را بر روی دروازه تیم خونه‌به‌خونه بابل طراحی کرد و در سوی دیگر تیم خونه‌به‌خونه بابل به‌دنبال استفاده از ضدحملات بود اما حملات دو تیم بی‌ثمر بود تا بازی در نیمه نخست با نتیجه تساوی بدون گل به پایان برسد.

نیمه دوم: تیم خونه‌به‌خونه بابل با استفاده از ارسال‌های مستقیم چندین حمله را برای بر روی دروازه تیم ملوان بندرانزلی طراحی کرد و در سوی دیگر تیم ملوان بندرانزلی با استفاده از عمق دفاع تیم خونه‌به‌خونه ‌بابل به‌دنبال رسیدن به گل بود اما حملات بر روی دروازه یکدیگر بی‌ثمر بود تا بازی با تساوی بدون گل به پایان برسد.

حاشیه بازی:

پیش از آغاز بازی محمد احمدزاده به‌همراه کادر فنی تیم ملوان بندرانزلی به‌سوی نیمکت تیم خونه‌به‌خونه بابل رفت.

داور در نیمه نخست بازی ۲ دقیقه و در نیمه دوم بازی ۴ دقیقه وقت اضافه اعلام کرد.

منبع: تسنیم


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *